ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خطرات بهداشتی که در هتل ها شما را تهدید می کنند!

در هر هتلی که اقامت داشته باشید نکات بهداشتی باید به صورت کامل در آن جا رعایت شود و این برای انواع هتل ها با ستاره های مختلف به عنوان یک امر ضروری شناخته می شود، به طور کلی بهداشت محل اقامت یکی از ضروری ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود به خصوص در مکان های عمومی مانند هتل ها که رفت و آمد در آن ها بسیار زیاد است، اگر مسافر هستید و تصمیم دارید یکی از مقاصد گردشگری را برای سفر انتخاب کنید باید بدانید  با رعایت نکات بهداشتی می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در هتل ها اقامت داشته باشید. به طور کلی با نزدیک شدن به ایام تعطیلات بهاری و آغاز مسافرت های نوروزی و با شیوع بیماری کرونا بهتر است برای پیشگیری از ویروس کرونا در سفر با قسمت هایی که ممکن است بیشتر در معرض آلودگی در هتل ها باشد بیشتر آشنا شوید.

خطرات بهداشتی که در هتل ها شما را تهدید می کنند!

کدام بخش های هتل آلوده تر هستند؟

سرویس بهداشتی

به جرات می توان گفت یکی از آلوده ترین بخش های هتل سرویس های بهداشتی هستند که بیش تر در معرض آلودگی قرار دارند البته جای نگرانی نیست! چرا که تمامی هتل ها به نظافت این بخش اهمیت می دهند.

تلفن

یکی دیگر از وسایلی که ممکن است در هتل ها در معرض آلودگی باشد تلفن می باشد، در صورت آلوده بودن تلفن ممکن است فرد به بیماری های پوستی خطرناکی دچار شود.

میز تحریر

یکی دیگر از وسایلی که ممکن است در معرض آلودگی قرار داشته باشد میز تحریر اتاق مسافرین می باشد معمولا میکروب ها تا چند روز بر روی سطح قرار دارند بهتر است برای اطمینان قبل از استفاده توسط مواد ضدعفونی کننده میز خود را تمیز کنید.

کنترل تلویزیون

از آن جایی که کنترل تلویزیون نیز یکی از آلوده ترین وسایل در هتل ها شناخته می شود بهتر است مسافرین برای استفاده از کنترل از کیسه های پلاستیکی استفاه کنند در این صورت با خیالی آسوده می توانند از سفر خود لذت ببرند.

تخت خواب

بهتر است بعد از ورود به اتاقتان تخت خواب را بررسی کنید چرا که ممکن است وجود حشرات موذی از جمله ساس در تخت خواب باعث بروز مشکلاتی  برای شما شود.

کلیدهای اتاق

یکی دیگر از وسایلی که ممکن است آلوده باشد کلیدهای اتاق هستند حتی کلیدهای کارتی که در هتل های لوکس استفاده می شوند ممکن است در معرض باکتری باشند، بهتر است بعد از استفاده از کلید دستان خود را با مواد ضدعفونی تمیز کنید.

در پایان اگر با بخش خدمات خانه داری در هتل آشنا باشید می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در هتل مقصد اقامت داشته باشید باید بدانید یکی از مهم ترین بخش ها در هتل ها خدمات خانه داری می باشد مسئولین این قسمت وظایفی از قبیل مرتب کردن و نظافت اتاق را بر عهده دارند. این بخش که به عنوان یکی از خدمات اصلی در تمامی هتل ها برای مسافرین در نظر گرفته شده است مسئولین نظافت اتاق ها را به خوبی انجام می دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما