ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشنواره تابستانی کیش

 جشنواره تابستانی كيش

 

استقبال 5 هزار نفری از افتتاحیه جشنواره تابستانی کیش

 

مراسم افتتاحیه جشنواره تابستانی شانزدهم کیش با استقبال کم نظیر 5 هزار نفری مسافران و کیش وندان گرامی رو به رو شد . در این مراسم که ساعت 10 شب چهارشنبه شب در تالار شهر کیش برپا شد برنامه های متنوعی اجرا شد که مهمترین آنها مراسم نورپردازی ، اجرای موسیقی های زنده و اجرای مسابقات و قرعه کشی بود . میهمان ویژه برنامه نیز محمد اصفهانی بود که چند قطعه از کارهایش را به صورت زنده اجرا کرد .

 

قرعه کشی خودروی جشنواره نیز برگزار شد و این خودرو به برنده خوش شانس جشنواره تقدیم شد . همچنین جوایز 10 میلیون ریالی ، 5 میلیون ریالی ، سه میلیون ریالی و دو میلیون ریالی جشنواره نیز مشخص شدند .اجرای مراسم افتتاحیه را نیز جوشقانی و حسینی از مجریان مشهور تلویزیون بر عهده داشتند . شایان ذکر است قرار شده تا جشنواره تا 21 شهریور ادامه داشته باشد و در تمامی طول این شبها به جز شبهای وفات و قدر مراسم جشنواره بر پا باشد .

 

 در مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش  که شامگاه چهارشنبه پنجم تیرماه جاری در تالار شهر کیش آغاز شد بیش از 5 هزار نفر از ساکنان و گردشگرانی که از نقاط مختلف کشور به جزیره کیش سفر کرده بودند حضور داشتند.


 

شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش رسما آغاز میشود

شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش از انتهای همین هفته رسما آغاز میشود روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد ، مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش، ساعت ده و نیم پنجشنبه شب  همین هفته  در تالار شهر برگزار خواهد گردید .

 بر اساس این خبر  سخنرانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، قدردانی از برخی هنرمندان معروف ، رونمایی از خودرو اهدایی در جشنواره تابستانی، کنسرت دكتر  اصفهانی و  ..... از برنامه های برنامه آغازین  شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش میباشد .

رییس ستاد جشنواره های کیش" تنوع برنامه های جنبی، اطلاع رساني  گسترده وارائه اطلاعات به گردشگران در استان های مختلف کشورمان ، افزايش  زمان جشنواره و سبک جدید قرعه کشی های شبانه را اصلي ترين  تفاوت جشنواره شانزدهم با جشنواره هاي پيشين دانست  واضافه کرد  : برای قرعه کشی این دوره جشنواره هر شب، اطلاعات مربوط به هر مسافر در سیستم نرم افزاری ویژه ای ذخیره میشود  و شرکت کنندگان پروسه  قرعه کشی و برندگان  را بر روری صفحه تلويزيون  تالار شهر مشاهده خواهند نمود .   ایشان همچنین اضافه کردند  : با این سيستم  علاوه براینکه  بر جذابیت مراسم قرعه کشی شبانه  افزوده خواهد شد ، با ساخت  یک بانک اطلاعاتی ازمسافران  می توان آمار مفیدی را برای برنامه ریزی های آينده  در حوزه گردشگری گرداوری نمود .

 معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: از ميان  شرکت هایی که در فراخوان سازمان براي پيشنهاد  ایده های نو برای  جشنواره شانزدهم شركت كرده بودند ، سه شرکت که ایده های بكر تر و جذاب تري عرضه كردند  و همچنين سابقه اجرایی مفید تری  داشتند برگزیده شدند . 


نشست برپايي شانزدهمين جشنواره تابستاني كيش

اولين نشست برپايي شانزدهمين جشنواره تابستاني كيش براي هماهنگي  عوامل اجرايي جشنواره ،بعد از ظهر پنج شنبه نوزدهم ارديبهشت برپا شد . به گزارش روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش، در اين نشست عوامل اجرايي جشنواره بر برگزاري هرچه بهتر جشنواره شانزدهم تاكيد كردند  .مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت : جشنواره چهاردهم و پانزدهم از اين جهت با جشنواره هاي پيشين برتري داشت كه هزينه هاي اجرايي آن توسط بخش خصوصي تامين شد .

 عامري افزود : قيمت اجناس ،  خدمات و كالاها  در جشنواره تابستاني كيش در مقايسه با روزهاي عادي بايد كاهش محسوس داشته باشد .وي همچنين اشاره كرد  شانزدهمين جشنواره تابستاني كيش بيست و نهم  خرداد شروع خواهد شد  و تا پانزدهم شهريور  به طول ميانجامد .

 در اين نشست همچنين قرار شد  كسبه و بازاريان  كيش با برنامه ريزي خوب و مناسب با تمامي بازارها، جشنها و برنامه هاي ويژه اي را در داخل اين بازارها براي مسافران   در روزهاي  جشنواره تابستاني كيش در نظر بگيرند .

  معاون گردشگري سازمان منطقه آزاد كيش هم  در اين نشست ضمن  اشاره به برنامه هاي ويژه شانزدهمين جشنواره تابستاني كيش گفت : در طول برپايي  دو جشنواره پيشين تابستاني كيش دو ميليون و دويست و سي هفت  هزار نفر در حدود پانصد  برنامه در كيش شركت كردند كه حدود سه هزار دقيقه از اين برنامه ها به صورت زنده پخش گرديد . 

 


 

پشتیبانی مالی  شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش با بخش خصوصی

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرده : شانزدهمین جشنواره تابستاني كيش با ساپورت  مالی بخش خصوصی از انتهای  خرداد ماه جاری در کیش شروع به فعالیت میکند .

 ایشان  با نظر به تجربه خوب  برپایی  دو دوره قبلی  جشنواره تابستاني كيش اضافه کردند : تفاوت اصلی برپایی جشنواره های تابستانی در دو سال گذشته ، تامین بودجه جشنواره  بوسیله بخش خصوصی بوده  که این مهم در جشنواره شانزدهم هم  دنبال خواهد شد .ایشان خاطر نشان کردند : قیمت  خدمات و کالا در جشنواره تابستانی در مقایسه به  روزهای خارج از تقویم جشنواره حتما باید تفاوت محسوسی داشته باشد .

 ایشان  با بیان این که شانزدهمین جشنواره تابستاني كيش 29 خرداد ماه همزمان  با ولادت حضرت علی اکبر شروع و تا 15 شهریور ماه 92  ادامه خواهد داشت  اضافه کرد : امیدواریم با برنامه ریزی منظم  وهماهنگی دستگاه های اجرایی، همانند سالهای  گذشته بتوانیم با همکاری  و کمک  بخش خصوصی، ضمن جذب بیشترین گردشگر، بالاترین درصد گردشگران را بدست آوریم .مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با ستایش کار گروهی بین  دستگاه های اجرایی  کیش و بخش خصوصی خاطر نشان کرد : پیشرفت جزیره کیش  مرهون تعامل و همکاری بخش خصوصی و دولتی میباشد 

  


  

تخفیف 30 درصدی هتل ها ویژه جشنواره تابستانی کیش

  گردشگران و مسافران کیش در شانزدهمین جشنواره تابستانی از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی بهره مند می شوند. روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد گردشگران و مسافران کیش میتوانند  در شانزدهمین جشنواره تابستانی از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها ی کیش استفاده کنند .  

 مدیر جامعه هتلداران کیش از تخفیف 15 تا 30 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی در زمان  برگزاری جشنواره خبر داد و اضافه کرد : با توجه به برنامه ریزی های   سازمان منطقه آزاد کیش در ارتباط با  همکاری  بخش خصوصی برای برپایی  شانزدهمین جشنواره تابستانی به شکلی شایسته  ، همه مراکزاقامتیو هتل های کیش کیش موظف هستند این تخفیفات را در اختیار مسافران قرار دهند .

 ایشان  با اشاره به این که  برخی هتل ها با آژانس های مسافرتی  قرارداد سالیانه منعقد کرده اند افزود : برای رفاه بیشتر مسافران  مسئولان هتل ها موظف گردیده اند  زمان  عقد قرارداد های سالیانه با آژانس های مسافرتی هم  تخفیفویژه  جشنواره تابستانی کیش را در قراردادهای خود لحاظ کنند  تا آژانس های گردشگری مستقر دراستان های دیگر نیز در ارائه تخفیف به گردشگران  با سایر هتل های جزیره  کیش مشکلی نداشته باشند .

 ایشان اضافه کردند : چیزی که بیشتر  از این تخفیف ها اهمیت دارد  عرضه خدمات بهتر  ومطابق با استاندارد و حفظ سلامت مسافران میباشد از همین رو روند نظارت بر خدمات عرضه  شده در هتل ها ومراکز اقامتی در روزهای برگزاری  جشنواره تابستانی کیش نیز با دقت بیشتری پیگیری خواهد شد و چنانچه  هتلی  در زمینه کیفیت خدمات و رعایت موازین بهداشتی مرتبط با سلامت گردشگران  کوتاهی کند بر اساس قوانین توبیخ و تنبیه خواهد گردید .

 رئیس جامعه هتلداران کیش همچنین  ابراز امیدواری کرد  که با ادامه پشتیبانی  سازمان منطقه آزاد کیش از بخش خصوصی  رشد  صنعت گردشگری و جذب بیشتر سرمایه گذاران فعال در حوزه توریزم را شاهد باشیم . ذکر این نکته نیز گفتنی است که شانزدهمین  جشنواره تابستانی کیش از بیست و نهم خرداد سال تا 15 شهریور ماه سال با اجرای برنامه های شاد ، کنسرت و موسیقی زنده ، برگزاری قرعه کشی و اهدا جوایز ارزنده و .... برپا خواهد شد . 

 

نظرات (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون میشم در مورد زمان خرید لباس در جزیره کیش بنویسید شما چی توصیه میکنید؟


پاسخ :
با سلام . مسافر گرامی - اگر با قصد خريد به جزيره کيش سفر مي میکنید تا حد امکان بهتر است در روز اول سفرتان خريد عمده اي انجام ندهيد و بيشتر به ارزيابي...

سلام ممنون میشم در مورد زمان خرید لباس در جزیره کیش بنویسید شما چی توصیه میکنید؟


پاسخ :
با سلام . مسافر گرامی - اگر با قصد خريد به جزيره کيش سفر مي میکنید تا حد امکان بهتر است در روز اول سفرتان خريد عمده اي انجام ندهيد و بيشتر به ارزيابي بازارها بپردازيد.
قبل از بازديد از بازارها بهتر است يکبار موقعيت آنها را بر روي نقشه مرور کنيد. بسياري از بازارها در نزديکي هم واقع شده اند و شما به راحتي مي توانيد پياده بين آنها رفت و آمد کنيد
براي خريد پوشاک در نظر داشته باشيد که تقريبا هيچ برندي نمايندگي مستقيم در کيش نداشته و مارکها (تامي، ورساچي، ديزل، ليوايز، آرماني، لاگوست، نايکی، آديداس، کانورس، تيمبرلند، کلارکس، زارا، پوما و ...) اوريجينال نمي باشند.
قيمت پوشاک تقريبا 10 تا 20 درصد ارزانتر از شهرهاي ديگر بوده و بدون در نظر گرفتن مارک و برند ممکن است نسبت به قيمتشان کيفيت خوبي داشته باشند. هنگام خريد پوشاک حتما کالاي خود را از همه نظر بررسي نماييد. (بخصوص در زمان حراج فروشگاهها)
باتوجه به اينکه جزيره کيش داري آب و هواي به شدت مرطوب است در هنگام خريد اجناس بخصوص پوشاک توجه نماييد که رطوبت روي کالاي مورد نظرتان اثر نگذاشته باشد.
لوازم آرايشي، بهداشتي، عطر و ادکلن را حتما از فروشگاهها و نمايندگيهاي معتبر بخريد. قیمت این لوازم بعضا تا 30 درصد ارزانتر از نمایندگیهای تهران می باشند.
در روز آخر مسافرت حتي المقدور از بازارها خريد ننماييد که در صورت نياز به تعويض کالا يا بازگشت به فروشگاه مربوطه دچار مشکل نشويد.


مرکز تجاری پردیس۲، مرکز تجاری کیش و مرکز خرید مروارید، سه مرکز خریدی هستند که مسافران همیشگی کیش توصیه‌اش می‌کنند. از این مراکز خرید می‌توان اجناس با کیفیتی را با قیمت‌های نسبتا ارزان تهیه کرد، ولی این موضوع نیز بستگی به این دارد که چقدر برای خرید پول کنار گذاشته باشید. بیشتر برندهای معتبر در این مراکز خرید شعبه دارند ولی اصل “خوب گشتن” را نیز نباید فراموش کرد. در این مراکز خرید انواع و اقسام لباس و کیف و کفش را می‌توان پیدا کرد.
گران‌ترین مراکز خرید کیش پردیس ۱، پردیس ۲ و مرکز خرید دامون است که هم برای خرید مناسبند و هم تفریح. اگر به دنبال اجناس ارزان هستید باید راه مراکز خریدی چون پانیذ، ونوس و مروارید را در پیش بگیرید که اجناسشان هم از نظر کیفی قابل اعتماد است و هم ارزان‌تر است. اگر به دنبال اجناس خیلی ارزان هستید در نزدیکی بازار مروارید سری به بازار لوازم چینی بزنید که اجناسشان معمولا بیشتر از ۲۰ هزار تومان نیست. ضمن اینکه بازار صفین عرب‌ها و مجتمع تجاری پارس خلیج فارس را از یاد نبرید
شکلات و قهوه جزو سوغاتی‌های کیش است و در اینجا قیمت شکلات و قهوه نسبت به شهرهای دیگر پایین تر است. تقریبا همه مراکز خرید کیش نیز شکلات فروشی‌های زیادی دارند، ولی کیش بروها معتقدند در کیش شکلات و قهوه را یا باید از فروشگاه‌های آرتا کیش خرید. قیمت شکلات در فروشگاه‌های آرتاکیش که در همه مراکز خرید شعبه دارد معقول‌تر و تنوع آن نیز بیشتر است.
لباس ست ورزشی و لباس مجلسی زنانه را باید از بازار پردیس ۱ خرید که تنوع زیادی دارد. برای خرید لباس نوزاد و بچه گانه باید به بازار مرجان رفت. پاساژ پارس خلیج فارس و بازار عرب‌ها نیز لباس‌های نوازد خوبی دارد. برای خرید عطر بازار زیتون بهترین گزینه است و می‌توان به اصل بودنش هم اعتماد کرد. خیابان صدف پر از سوپرمارکت و مغازه‌هایی است که می‌توان خرید روزانه را از آنها نجام داد.

ادامه مطلب
مینوچهر کرمانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
ممنون از اطلاع رسانيتون
لطفا عكس هاي جشنواره رو هم بگذاريد

سينا
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و تشكر از سايت خوب تور كيش
من از طريق خبرنامه با شما در ارتباط هستم ولي هيچ يك از اين اخبار در خبرنامه ها اطلاع رساني نميشه كه حيفه
دوم اينكه تورهاي جشنواره رو هر روز اطلاع رساني نماييد
ممنون

شهنواز
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
لطفا اخبار بيشتري از جشنواره تابستاني كيش بياوريد
ممنون

عيوض
This comment was minimized by the moderator on the site

قيمت بليت كيش رو براي جشنواره تابستاني كيش اعلام نماييد
ممنون

ناصر
This comment was minimized by the moderator on the site

لطفا اخبار مربوط به جشنواره تابستاني كيش رو بيشتر در سايت قرار دهيد

عليرضا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
لطفا تورهاي جشنواره تابستاني كيش رو براي من اس ام اس كنيد
ممنون

گلي
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما