امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با خدمات خانه داری در هتل های کیش بیشتر آشنا شوید

احتمالا در هنگام رزرو هتل با اصطلاح خدمات خانه داری به عنوان یکی از امکانات هتل مورد نظر برخورد کرده اید، به طور کلی یکی از مهم ترین بخش های تشکیل دهنده ی هر هتلی خدمات خانه داری آن است به طوری که این بخش را یکی از رکن های اصلی در صنعت هتل داری می شناسند معمولا با توجه به ظرفیت هتل و تعداد واحدهای اقامتی، بیشترین نیروی انسانی مربوط به این بخش می باشد، بیشتر هتل های کیش دارای خدمات خانه داری هستند شما می توانید از بخش رزرو آنلاین بلیط اقدام به رزرو هتل مربوطه کرده و امکانات هتل مورد نظر را در آن قسمت مشاهده کنید، در ادامه به بررسی وظایف و مسئولیت های این بخش خواهیم پرداخت با مطالعه ی مقاله ی پیش روی متوجه خواهید شد در سفر خود به جزیره ی کیش از بخش خدمات خانه داری چه انتظاراتی داشته باشید.

با خدمات خانه داری در هتل های کیش بیشتر آشنا شوید

وظایف خدمات خانه داری

به طور کلی مهم ترین وظیفه ی این بخش نظافت و مرتب کردن اتاق ها و سرویس بهداشتی می باشد، نظافت اتاق ها توسط خانه دار باید زمانی صورت بگیرد که شما در اتاق حضور ندارید معمولا زمانی که هتل را ترک کرده اید مسئولین این بخش به نظافت اتاق، خالی کردن زباله ها و شارژ کردن اقلام مصرفی از قبیل شامپو و صابون می پردازند. البته شارژ این وسایل به صورت رایگان و برعهده ی هتل خواهد بود. همان طور که اشاره شد بیشتر هتل ها دارای بخش خدمات خانه داری هستند. بیشتر هتل های کیش و تمامی هتل های 5 ستاره مشهد خدمات خانه داری دارند زمانی که می خواهید با تور مشهد به این شهر زیارتی سفر کنید می توانید خدمات خانه داری را در امکانات هتل مشاهده کنید.

اصطلاحات کاربردی برای وضعیت اتاق های هتل

برای بخش خدمات خانه داری هر اتاقی دارای یک وضعیت مشخصی می باشد به طور مثال اگر اتاقی خالی باشد (VAC)و هنوز پذیرای میهمان نشده باشد باید قبل از ورود میهمان توسط واحد خانه داری به طور کامل مرتب و تمیز شود. در صورتی که میهمان در اتاق اقامت دارد (OCC) مسئولین خانه دار موظف هستند هر زمان که مسافر درخواست داد به نظافت اتاق بپردازند. اگر یکی از وسایل اتاقتان خراب شده باشد (MUR) می توانید از این بخش بخواهید تا برای تعمیرات به اتاق شما بیایند در صورتی که زمان زیادی برای تعمیر وسیله نیاز باشد هتل موظف است اتاق دیگری را برای شما آماده کند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما