ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تجربه بازی های تم پارک آبی اوشن کیش

 

تجربه بازی های تم پارک آبی اوشن کیش

به هنگام بازگشت از جزیره زیبای کیش، این جزیره را با تجربه های مختلف و هیجان انگیز ترک خواهید کرد. چراکه جزیره کیش به دلیل مقصد محبوب گردشگری کشور از امکانات عالی رفاهی و تفریحی بسیاری برخوردار است. یکی از تفریحات جزیره که به تازگی نیز بسیار پرطرفدار شده، تم پارک آبی اوشن کیش می باشد. می توان گفت این پارک آبی لقب نخستین پارک روباز و تم پارک را در کشور از آن خود کرده است. اساس ساخت تم پارک آبی اوشن کیش بر پایه یک داستان معروف است که داستان حمله دزدان دریایی به قلعه خورشید و تصاحب آن را روایت می کند.

تجربه بازی های جالب و جدید در تم پارک آبی اوشن کیش

هرکسی که برای تماشا و بازی و... هزینه ای را پرداخت می کند، برای لذت بردن و سپری کردن لحظات هیجان انگیز است. در این پارک می توانید اوج بالا رفتن آدرنالین را حس کنید. برخی از نام رایدهای تم پارک آبی اوشن کیش شام  راید پیچالوپ، راید برکو، راید دینگل، راید آناکوندا، راید آدرنالین، رالی راید، راید راشین ریور، راید مارپیچ، راید گرداب، راید سونامی، راید چالاب، راید موجاب و... می باشد. به جز رایدهای نام برده شده که 13 مورد می باشند، در این پارک 4 استخر رابو، دینگو، بان، آبتین مخصوص نوجوان ها با ویژگی ها و ساختار متفاوت وجود دارد. این ویژگی های متفاوت سبب شده تا کودکان و بزرگسالان از امکانات پارک آبی لذت برده و احساس امنیت داشته باشند. بانوان عزیز نیز می توانند در ساعات و روزهای مشخص از امکانات پارک بهره مند شوند.

ارائه خدمات متنوع در پارک آبی اوشن

بجز موارد ذکر شده برای رفاه حال گردشگران امکاناتی نظیر رستوران با غذاهای سنتی و فست فود، نوشیدنی های متنوع، مرکز ماساژ، کمد شخصی برای گردشگران، دستبند مغناطیسی که برای رفاه حال گردشگران به لحاظ حمل و نقل پول برای پرداخت هزینه های مذکور و استفاده از خدمات تفریحی در نظر گرفته شده است.

امکاناتی نظیر تهیه غذا، گرفتن حمام آفتاب یا دریافت ماساژ با به روز ترین تکنیک ها در سپری کردن بهترین لحظات به شما کمک خواهد کرد. اکثر کسانی که به این پارک مراجعه کرده اند، امتیازی نزدیک به میزان 5 ستاره به آن داده اند.

بکارگیری پرسنل کارآزموده در پارک آبی اوشن

شاید یکی از دلایل موفقیت تم پارک آبی اوشن به کارگیری پرسنل آموزش دیده و مجرب باشد که توانسته در این مدت کوتاه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. از ماساژ گرفته تا ارائه مواد غذایی در قالب های گوناگون توسط پرنسل مجرب این مجموعه انجام می شود.

کلیه تجهیزات به کار برده شده در ساخت این پارک آبی از به روزترین وسایل و امکانات می باشد. مسافران و گردشگران تور کیش آبان 98 می توانند با خیالی آسوده از تمامی امکانات تفریحی و رفاهی این مجموعه بهره مند شوند.

چگونه به پارک آبی اوشن با تور کیش مراجعه کنیم؟

این پارک کیش در جاده جهان قرار گرفته و بهترین راه دسترسی به تم پارک آبی اوشن از این طریق است. توجه داشته باشید قبل از مراجعه به این پارک از ساعات و روزهای تعطیل و یا زمان مراجعه بانوان مطلع شوید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما