ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی پارک آبی کیش در تور کیش

 

معرفی پارک آبی کیش در تور کیش

جزیره کیش با وجود دیدنیها و تفریحات کیش جذاب همه ساله میزبان گردشگران بسیاری است. به منظور جذب گردشگر نیز در این جزیره امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری فراهم شده است. پارک آبی جزیره کیش من جمله آن هاست. با اینکه از تفریحات جدید کیش می باشد ولی توانسته است مورد استقبال بسیاری مسافران قرار گیرد.

پارک آبی اوشن کیش در 22 بهمن سال 1395 افتتاح گردید. جالب است بدانید این مجموعه از پارک های رو باز خاص در منطقه خاورمیانه به شمار می رود. این پارک آبی مدرن و پیشرفته با هدف جذب گردشگر و جلوگیری از خروج ارز تاسیس شده است. این پارک آبی کیش با همکاری بهترین مهندسان دنیا طراحی شده است. تعدادی از وسایل این مجموعه را نیز یکی از شرکت های معتبر کانادایی که در زمینه ساخت وسایل آبی زبانزد است، فراهم کرده است. تجهیزات دیگر پارک آبی اوشن متعلق به یک شرکت معتبر بلژیکی می باشد. این پارک دارای 5.5 هکتار مساحت و 3300 نفر ظرفیت می باشد.

داستان پارک آبی کیش

از داستان راز قلعه خورشید در ساخت این پارک استفاده شده است. این داستان از داستان های قدیمی است که نسل به نسل گشته تا به ما رسیده و دلیل استفاده آن در پارک آبی کیش علاوه بر استفاده از وسایل بازی، حس ماجرا جویی و هیجان را در گردشگران القا کردن بوده است. تم این پارک آبی زیر نظر یکی از مشاهیر NFCC دیزنی به نام احمد جعفری نژاد طراحی شده است.

داستان این پارک بدین صورت است که گروهی از دزدان دریای به جزیره کیش حمله می کنند. رهبر این دزدان دریایی سایان نام دارد. هدف از حمله به قلعه خورشید، به دست آوردن قرص خورشید است تا بعد از آن بتوانند به دریا حکمرانی کنند. سه برادر به نام ماهان، پولاد و باشو تلاش می کنند تا قلعه را در برابر دزدان دریایی نجات دهند.

امنیت در پارک آبی کیش

امنیت بالای این مجموعه یکی از ویژگی های آن به حساب می آید که می توان به لحاظ ایمنی به دو صورت جانی و حجاب اشاره کرد. امنیت جانی شامل ایمن بودن تمامی وسایل است که از استانداردهای روز دنیا برخوردار می باشد و خطری را برای افراد ایجاد نمی کند. بانوان نیز این فرصت را خواهند داشت تا با خیالی آسوده از امکانات این پارک استفاده کنند. چراکه هیچ ساختمان مرتفعی در در نزدیکی این پارک وجود ندارد که مشرف به پارک باشد. همچنین هیچ هواپیمایی اجازه حرکت از آسمان این پارک را ندارد.

امکانات پارک آبی کیش

امکانات پارک آبی اوشن شامل پیچالوپ، برکو مخصوص کودکان، آدرنالین، سونامی، رالی راید، موجاب، گرداب، مارپیچ، دینگل، آناکوندا می باشد. راشین ریور می باشد.

رودخانه های حول این مجموعه است دارای مساحت حدودی 550 متر می باشد.

چالاب این مجموعه نیز بیشتر برای کودکان جذاب است.

4 استخر این مجموعه دارد که شامل:

-رابو

-آبتین نوجوان

-آبان

-دینگو ، جکوزی پلکانی می باشد.

مچ بند مغناطیسی از دیگر امکانات این پارک آبی است که به افراد اجازه می دهد تا در هر میزانی که مدنظرش است آن را شارژ کنند این شارژ تنها برای تهیه خوراکی و آشامیدنی می باشد. هزینه استفاده از وسایل داخل پارک همان مبلغ اولیه است که در زمان خرید بلیت پرداخت می کنید.

در این پارک آبی امکانات تفریحی دیگر مانند:

رستوران، فست فود، فروشگاه لوازم شنا، فروشگاه سوغاتی، آبمیوه فروشی، اسپا، مرکز خرید از دیگر امکانات این مجموعه به شمار می رود.

پارک آبی اوشن سه روز در هفته را برای بانوان در نظر گرفته است.

قوانین پارک آبی کیش

پارک آبی کیش مانند هر مرکز دیگری قوانین خودش را دارد و افراد موظف به انجام آن می باشند.

-استفاده از لباس مناسب برای ورود به این پارک آبی الزامی است.

-برخی از وسایل بازی محدودیت قدی دارند که باید طبق نظر پرسنل مشخص شود که اجازه استفاده از آن را دارید یا خیر.

-ورود کودکان زیر 3 سال ممنوع می باشد.

-ورود کودک دختر به همراه پدر و یا کودک پسر با مادر ممنوع می باشد.

-بانوان و افرادی که هیجان برای سلامتی شان مضر است ممنوع می باشد.

-عکاسی فیلمبرداری در پارک آبی ممنوع می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما