ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش کارت؛ پاسخی به مطالبه چند ساله کیشوندان

 

کیش کارت؛ پاسخی به مطالبه چند ساله کیشوندان

مدیرفناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص کیش کارت بیان داشتند: دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ارتباط با طراحی مدلی برای ارائه خدمات ویژه به شهروندان این جزیره تاکیدات بسیاری داشتند و از بدو فعالیتشان در جزیره کیش پیگیر این قضیه بودند. طرح کیش کارت به عنوان کارتی اعتباری با قابلیت های مختلف برای شهروندان جزیره کیش اجرایی شد.

امیر سوداگران افزود: کیش کارت با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند جایگزین تمامی کارت های بانکی شود. از دیگر عملکردهایی که برای این کارت در نظر گرفته شده می توان به جنبه های کارت شناسایی، خدمات اقتصادی و درمانی به شهروندان اشاره نمود.

وی در ادامه افزود: شهروندان با دریافت کیش کارت قادر خواهند بود از بخش کیف پول الکترونیکی اپلیکیشن آی کیش برای پرداخت ها و خریدهای اینترنتی خود استفاده نمایند که این ویژگی یکی از مزیت های این کارت به شمار می رود.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش افزود: از دیگر برنامه هایی که در دست پیگیری است می توان به افزایش خدمات دهی کیش کارت اشاره کرد. در ارتباط با این طرح با بسیاری از برترین فعالان اقتصادی، گردشگری، خدماتی و ارائه دهندگان کالا و خدمات در جزیره کیش و سراسر کشور در حال مذاکره هستیم تا شهروندان جزیره کیش بتوانند با استفاده از این قابلیت از تخفیف ها و خدمات ویژه ای برخوردار باشند.

شهروندان جزیره کیش جهت دریافت کیش کارت می توانند به نشانی Card.Kish.ir مراجعه کرده و با درج کد کارت کیشوندی یا شماره مجوز اقتصادی و یا کد بیمه خدمات درمانی صندوق رفاه ضمن تایید سکونت در جزیره کیش، مراحل ثبت نام این کارت را انجام دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما