ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش، جزیره همایش‌ها

 

کیش، جزیره همایش‌ها

از دوره جدید ماهنامه بندر و دریا سیزدهمین شماره آن به چاپ رسید که با محوریت رویدادهای حمل‌ و نقلی در جزیره کیش و همچنین گردشگری منطقه همراه بود.

به دنبال برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران در کیش، جدیدترین شماره بندر و دریا چاپ گردید که به تشریح همایش‌ها و رویدادهای برگزار شده در جزیره و دیدنیها و تفریحات کیش پرداخته است.

عنوان مطالبی که در این ماهنامه به چشم می خورد شامل کیش در افق تاریخ، گردشگری دریا محور از اولویت‌های اصلی ماست، مثل گربه در سرزمین قیس، کیش ‌پژوهی نیاز امروز و فردای کیش است، سعدی و بازرگانی در کیش، هندورابی، قشلاق باستانی خلیج‌فارس، بندر چارک، دروازه ورود گردشگران به جزیره است که معرفی جزیره کیش و ویژگی‌های آن محور این ماهنامه قرار داده است.

بندر و فرودگاه، جان جزیره کیش‌اند عنوان مطلبی است که گفت‌وگوی احمد درخشان، مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش را منعکس کرده است. همچنین گونه‌های کشتی‌های جزیره، سه دهه گردشگری کیش را با شناورها از زبان حسن سوری، دریانورد پیشکسوت عنوان می کند که جزو مطلب خواندنی این ماهنامه به شمار می رود.

همچنین در آرزوی هشت میلیون گردشگر حال و هوای جزیره کیش را در بیستمین روز آبان بیان می‌کند که از دیگر عناوین به شمار می رود.

چندین مطلب در خصوص روز ملی حمل‌ونقل نظیر ترخیص کالاهای اساسی، فراتر از قاعده، یک پیام، یک حماسه و ... در آخرین شماره از ماهنامه دریانوردی و زندگی در بنادر ایران «بندر و دریا» منتشر شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما