ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پاراسیلینگ کیش

جزیره ی کیش یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری بوده که شما می توانید از تمامی تفریحات آبی و غیر آبی این جزیره لذت ببرید با سفر به جزیره ی کیش می توانید از امکانات مختلف این جزیره استفاده کنید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید، یکی از مهیج ترین و پرطرفدارترین تفریحات آبی در جزیره ی کیش پاراسیل نام دارد.

پاراسیلینگ کیش

اگر با تور کیش به این جزیره سفر می کنید حتما پرواز بر فراز آّب های نیلگون را با پاراسل تجربه کنید. به این صورت که شما سوار بر قایقی شده و بعد از فاصله گرفتن از ساحل شخصی شما را به یک چتر نجات متصل کرده و با حرکت قایق شما تا ارتفاع 150 یا 300 متری (به دلخواه) از سطح دریا فاصله خواهید گرفت، این تفریح مهیج به صورت تک نفره و یا گروه های دو یا سه نفره انجام می شود و شما می توانید به صورت گروهی از این ورزش آبی لذت ببرید.

بعد از مدت زمانی با جمع شدن طناب به آرامی به پایین آمده و باز هم در صورت تمایل می توانید در نزدیکی سطح آب به شنا مشغول شوید. برای استفاده از این تفریح هیجان انگیز می توانید هر روزه از صبح تا غروب به کلوپ های معتبر دریایی در کیش مراجعه کنید.

قیمت پاراسیل کیش

به طور کلی این تفریح قیمت های متفاوتی دارد و بسته به ارتفاع انتخابی از سوی مسافرین تور کیش و یا کیشوندان هزینه ای که باید برای این ورزش آبی پرداخت کنید متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که بانوان و آقایان می توانند به صورت انفرادی و یا همزمان این چترها استفاده کنند، همچنین کودکان کمتر از 10 سال باید همراه والدین خود از پاراسل استفاده کنند.

محدودیت های پرواز با پاراسل

خانم های باردار و بیماران قلبی مجاز به پرواز با پاراسل نیستند.

وسایل مورد نیاز برای پرواز با پاراسل
  • بهتر است قبل از پرواز لباس مناسب و راحت بپوشید.

  • از کرم های ضد آفتاب و عینک آفتابی استفاده کنید.

  • در هنگام پرواز می توانید از مونوپاد و گوشی موبایل استفاده کنید.

بهترین زمان برای پرواز با پاراسل در کیش

قبل از اینکه بخواهید در ارتفاع 300 متری به پرواز در آیید بهتر است از شرایط آب و هوایی و مساعد بودن هوا مطمئن شوید بهترین زمان برای استفاده از این تفریح هوای آفتابی می باشد.

 

مطالب مرتبط: 

 || نکاتی برای پرواز با پاراسل کیش

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

 کشتی تفریحی آرتمیس کیش درواقع بزرگترین رستوران دریایی ایران می باشد،که فعالیت خود را در تیر ماه 87 آغاز کرد،كشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 23:00 الی 1:00 بامداد گشت دریایی دارد و پذیرایی از مهمانان و سرو شام آن طی 2 ساعت گشت روی آبهای نیلگون خلیج فارس، مفصل و همراه با موزیک زنده، جنگ شادی و برنامه های شاد و مهیج می باشد که گردشگران تور کیش می توانند از آن بهرهمند شوند.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جزیره مینو در نزدیکی کیش

این جزیره در گذشته نام "صلبوخ" داشته و بین آبادان و خرمشهر واقع شده و دو شاخه اروندرود آن را فرا می‌گیرد.مینوشهر شهری کوچک است که در آن قرار گرفته است و دارای جمعیتی حدود 12 هزار نفر است و بیشتر کاربرد تفریحی برای مردم دو شهر آبادان و خرمشهر  و مسافران تور کیش دارد. ۴۵درصد آنها به کشاورزی می‌پردازند ولی در کنار آن پرورش دام نیز در مینو جایگاه خاصی دارد.در جزیره مینو پنج نهر جریان دارد که دو تای آن‌ها ‌از رودخانه جرف و سه تای دیگر از اروندرود منشعب می‌شود.جزیره مینو از معدود نقاطی از جهان است که در آن سیستم آبیاری بصورت طبیعی و با جزر و مد آب انجام می‌شود و نیازی به وسایل مکانیکی و تلمبه آب ندارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برج اطلس کیش

برج مسکونی «اطلس کیش» در زمینی به مساحت ٣٤١٠ مترمربع و با زیربنایی به مساحت ١٩,٠٣٥ مترمربع، در حاشیه میدان پرشین گلف جزیره کیش واقع شده و ‌هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است. این برج به‌دلیل دسترسی آسان به‌ساحل، مراکز مختلف تجاری، تفریحی و خدماتی و دسترسی به‌خیابان‌های اصلی جزیره، در یکی از بهترین منطقه‌های جزیره کیش قرار گرفته است.موقعیت قرارگیری برج مسکونی اطلس کیش بسیار عالی است. دسترسی پیاده در کمترین زمان به اسکله تفریحی، ورزش‌های آبی، والیبال ساحلی، پلاژ آقایان، بازارهای معروف، مسیر دوچرخه‌سواری و همچنین دسترسی آسان به مراکز اصلی اداری، تجاری و سایر نقاط مهم جزیره به دلیل نزدیک بودن به بلوار اصلی، از دیگر دلایل خاص بودن موقعیت این برج است.

برج اطلس کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جزیره هندورابی 

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی کیش جزیره هندورابی است. جزیره هندورابی یکی از جزیره های آرام و تقریبا خالی از سکنه همراه با ساحلی زیبا، شنی و تخته سنگهای محلی است. این جزیره از توابع کیش می باشد و مساحتی حدود 23 کیلومترمربع دارد. جزیره هندورابی دارای بلندترین نقطه به ارتفاع بیست و نه متر و بزرگترین قطر آن هفت و نیم کیلومتر است. در جزیره هندورابی روستایی وجود دارد  به نام "هندرابی" که در نزدیکی همین روستا قریه‌ های دیگری بنام دورات و صرات وجود دارد. این جزیره از قرن 15 میلادی در اختیار پرتغالی ها بوده و به عنوان پایگاه نظامی و تجاری مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه آثار باقی مانده از این پایگاه نظامی پرتغالی ها وجود دارد. که مسافران تور کیش می توانند از آن دیدن نمایند.