ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نکاتی برای پرواز با پاراسل کیش

پاراسل یا چتر بازی بر روی دریا یکی از مهیج ترین تفریحات آبی در جزیره ی کیش می باشد، این تفریح آبی در تمامی تفریحات ساحلی جزیره ی کیش برگزار می شود گردشگران می توانند با پوشیدن جلیقه نجات به چتر بزرگی متصل شوند که این چتر با طنابی بلند به قایق تندرو متصل شده است و بعد از حرکت قایق با توجه به نوع بلیط خریداری شده مسافر را تا ارتفاع مشخصی بالا می برد مدت زمان پاراسل در جزیره ی کیش 10 دقیقه خواهد بود. شما می توانید از فراز آسمان ها آب های نیلگون خلیج فارس را تماشا کنید.

نکاتی برای پرواز با پاراسل کیش

بلیط پاراسل کیش با توجه به ارتفاعی که قرار است از سطح زمین داشته باشید متفاوت خواهد بود کم ترین ارتفاع 150 متر و بیشترین ارتفاعی که می توانید تجربه کنید 500 متر از سطح دریا می باشد. شما در سفر با تورهای کیش می توانید به صورت فردی و یا خانوادگی (سه نفره) با پاراسل پرواز کنید. ساحل مرجان، سیمرغ، اسکله دامون، ساحل شایان و اسکله ی تفریحی کیش مکان هایی است که شما می توانید از پاراسل استفاده کرده و سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید.لازم به ذکر است غریق نجات های مجرب در سواحل جزیره آماده ی خدمت رسانی به مسافرینی هستند که دوست دارند هیجان را با این تفریح آبی تجربه کنند.

نکاتی برای پرواز با پاراسل کیش

استفاده از پاراسل محدودیت سنی نداشته و حتی کودکان بیشتر از سه سال نیز می توانند از آن استفاده کنند

پاراسل برای خانم های باردار و افرادی که ناراحتی قلبی دارند توصیه نمی شود بهتر است کودکان کمتر از 10 سال در کنار والدین خود از این تفریح لذت ببرند.

از جمله نکات مهم برای استفاده از پاراسل کیش همراه داشتن کرم ضد آفتاب و پوشیدن جلیقه می باشد.

خطرات پرواز با پاراسل کیش

پاراسل یکی از مهیج ترین ورزش های دریایی کیش است با وجود اینکه هر چه از سطح دریا فاصله بگیرید و در ارتفاع بالاتری پرواز کنید می توانید هیجان بیشتری را تجربه کنید ولی بهتر است بیشتر از 200 متر از سطح دریا بالاتر نروید تا از ایجاد خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

  • بهتر است قبل از پرواز تجهیزات را به دقت بررسی کنید تا در صورت فرسوده بودن و یا دیدن موردی به مسئول مربوطه اطلاع دهید.

  • قبل از شروع پرواز از شرایط آب و هوایی جزیره مطلع شوید بهترین زمان برای پرواز هوای آفتابی است در صورتی که هوا طوفانی بود از پرواز صرف نظر کنید.

  • برای پرواز با پاراسل کیش حتما به مکان های معتبر مراجعه کنید.

  • اگر دوست دارید سفری پر هیجان را تجربه کنید می توانید با رزرو آنلاین تور کیش از برخی تخفیفات تفریحات آبی جزیره کیش استفاده کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما