ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کدام وسایل را نباید همراه خود به کیش ببریم؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که وسایل ضروری در هنگام سفر به کیش کدام اند؟ کدام وسایل را نباید همراه خود به کیش ببریم؟ در ادامه ی مقاله به معرفی وسایلی خواهیم پرداخت که لازم نیست در سفر همراه خود داشته باشید چرا که بردن وسایل غیر ضروری می تواند برای شما آزار دهنده بوده و چمدان شما را سنگین کند، ما در ادامه ی مقاله به بررسی وسایل غیر ضروری برای سفر خواهیم پرداخت اگر قصد دارید با تور کیش به این جزیره ی زیبا سفر کنید تا پایان مطلب همراه ما باشید.

کدام وسایل را نباید همراه خود به کیش ببریم؟

  • وسایل بهداشتی

قطعا اولین وسیله ای که در سفر همراه خود برمی دارید لوازم بهداشتی از قبیل انواع شامپو، نرم کننده، صابون، مسواک و خمیر دندان خواهد بود اما لازم است بدانید واقعا نیازی به بردن این وسایل نخواهد بود چرا که بعد از رسیدن به این جزیره و اقامت در هتل خود می توانید این وسایل را در حمام اتاق پیدا کنید، در صورت نبودن لوازم بهداشتی در اتاق می توانید از مسئول مربوطه بخواهید تا این وسایل را برای شما فراهم کند.

  • لوازم آرایش مو

یکی دیگر از وسایلی که شاید در سفر برای بسیاری از خانم ها وسیله ای ضروری به حساب بیاید لوازم آرایش مو، سشوار و اتوی مو خواهد بود در بیشتر هتل ها سشوار در سرویس بهداشتی و یا اتاق برای شما فراهم شده است. حتی در برخی از هتل های لوکس سالنی مجزا برای آرایش مو دراختیار مسافرین تور کیش قرار خواهد گرفت.

  • اسباب بازی برای کودکان

اگر به همراه خانواده به تور کیش زمستان سفر می کنید و کودکی همراه شماست سعی کنید در هتل هایی اقامت داشته باشید که وسایل بازی و سرگرم کننده برای کودکان را به صورت رایگان در اختیار شما می گذارند در این صورت دیگر نیازی نیست چمدان را از اسباب بازی برای کودکان پر کنید، برخی از هتل ها در جزیره ی کیش مجهز به زمین بازی برای کودکان می باشند، با اقامت در این هتل ها کودک شما می توانید سفری دلپذیر را تجربه کند.

  • شارژر گوشی و آداپتور

یکی دیگر از وسایلی که به شما پیشنهاد می کنیم از چمدان خود حذف کنید شارژر گوشی می باشد، مبدل پریز، آداپتور و شارژر برای استفاده از وسایل الکترونیکی در هتل به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  • وسایل ورزشی

با توجه به اینکه بیشتر هتل های جزیره ی کیش مجهز به سالن های ورزشی، استخر و سالن یوگا هستند نیازی به وسایل ورزشی در طی سفر نخواهید داشت اما در صورتی که در مدت سفر خود بخواهید در اتاق خود به ورزش مشغول شوید می توانید از وسایل مورد نیاز از جمله زیر انداز ورزشی یا یوگا مت استفاده کنید. فراهم کردن حوله در سرویس های بهداشتی یکی دیگر از وسایلی است که تامین آن بر عهده ی هتل اقامتی شما خواهد بود.

  • وسایل خیاطی

یکی دیگر از وسایلی که ممکن است در طی سفر لازم شود وسایل خیاطی است فراهم کردن وسایل خیاطی در هتل ها به عهده ی کارکنان هتل بوده و در صورت نبود آن در اتاق محل اقامت می توانید از مسئولین بخواهید که برای شما وسایل خیاطی ضروری را فراهم کنند.

  • نقشه جزیره کیش

معمولا در هتلهای کیش دفترچه های کوچکی به صورت رایگان در اختیار مسافرین قرار می گیرد که در آن می توانید از مکان های دیدنی، گردشگری، تفریحی، موزه ها، رستوران ها و مراکز خرید موجود در جزیره ی کیش مطلع شوید.

برخی از هتل های لوکس در جزیره ی کیش امکانات و خدمات بیشتری از جمله خدمات کفاشی، خدمات پستی، فکس و خشکشویی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما