چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان در کیش آغاز می شود

 

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان در کیش آغاز می شود

چهاردهمین نمایشگاه عمران و ساختمان جزیره کیش با حضور 120 شرکت داخلی و خارجی کار خود را آغاز کرده است.

این نمایشگاه 11 آبان ماه با حضور سید کاظم دلخوش رئیس فراکسیون تعاون و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، ماشاء الله عظیمی دبیر کل اتاق تعاون، اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون و جمعی از فعالان صنعت ساختمان و تعاون گران در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار گردید.

خانزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص نشستی برای شرکت کنندگان در حاشیه این نمایشگاه گفت: با هدف معرفی قابلیت های جزیره کیش و عرضه بسته های سرمایه گذاری به شرکت کنندگان در نمایشگاه عمران و ساختمان جلسه ای برگزار می شود.

در ادامه وی اضافه کرد: از دیگر مسائلی که در حاشیه این نمایشگاه با حضور شرکت کنندگان قرار است مورد بحث قرار گیرد، آسیب شناسی ساخت در جزیره کیش است. این نشست در واقع با این هدف دنبال خواهد شد تا تولیدکنندگان و اجرا کنندگان در حوزه عمران و ساخت ضمن تولید با کیفیت، مصالح و ساخت را در برابر شرایط اقلیمی جزیره کیش بیمه کنند.

مصطفی خانزادی در خصوص حمایت دکتر انصاری لاری جهت رفع مشکلات پروژه ها تاکید کرد: به دلیل رسیدن به ظرفیت پیش بینی شده در طرح جامع استقبالی از سرمایه گذاری، حوزه مسکونی جزیره کیش مورد بررسی قرار نمی گیرد. لازم به ذکر است سرمایه گذارانی قادر خواهند بود از شرایط حمایتی و استقبال در اجرای طرح بهره مند شوند که در کارشناسی های تخصصی معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش از اعتبار کافی برای اجرای پروژه وطرح توجیحی مورد تایید برخوردار شوند.

لازم به ذکر است چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان با حضور 120 شرکت کننده و نمایندگان 15 کشور انگلیس، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، تایوان، چین، ترکیه، رومانی، استونی، آلمان، اسپانیا، برزیل، روسیه، بلاروس و عمان در زمینی به مساحت 4 هزار و 200 مترمربعی برگزار می شود و تا 14 آبان ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید