ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چند نکته کاربردی در مورد انواع سرویس ها در هتل های کیش

 

چند نکته کاربردی در مورد انواع سرویس ها در هتل های کیش

غذا و کیفیت و چگونگی تهیه آن ها از دغدغه ی بسیاری از مسافران در سفر است. برخی از افراد ترجیح می‌دهند طی سفر خودشان آشپزی کنند و معمولا ویلا یا اجاره سوئیت در کیش اجاره می کنند. ولی اگر در هتل اقامت کنید، چه؟ به هنگام رزرو تور به چند نکته در ارتباط با ارائه سرویس های هتل دقت کنید تا هزینه اضافی نپردازید و سرویس های که مایل به آن را هستید را دریافت کنید.

انواع سرویس ها در هتل های کیش

سرویس (Only Room (O.R: اتاق بدون غذا

اتاق صرفا برای اقامت بوده و هیچ نوع وعده ی غذایی ارائه نمی شود. البته بیشتر هتل های کیش منو بوفه صبحانه را در پیکج خود دارند. و سرویس ذکر شده بیشتر در هتل های آپارتمان های کیش به چشم می خورد.

سرویس (Bed & Breakfast (BnB: اتاق + یک وعده صبحانه

هتل که رزرو کرده اید علاوه بر اقامت شما وعده ی صبحانه را نیز سرو می کند. این نوع سرویس رایج ترین نوع سرویس در میان هتل هاست که هزینه صبحانه بر روی هزینه رزرو اتاق محاسبه می شود. در نتیجه برای صبحانه هزینه جداگانه ای پرداخت نخواهید کرد. در اکثر هتل ها صبحانه به صورت سلف سرویس ارائه می شود. انواع غذا و نوشیدنی ها را می توانید با پرداخت هزیته دریافت کنید.

 سرویس (Half Board (H.B: اتاق + صبحانه + یکی از دو وعده ناهار یا شام

علاوه بر اقامت در هتل و یک وعده صبحانه می‌توانید یکی از دو وعده ی ناهار یا شام را بدون پرداخت هزینه اضافی در پکیج تور خود داشته باشید. لازم به ذکر است که نوع ارائه این سرویس ها در شهرهای مختلف با توجه به عرف هتل‌ها متفاوت است و شما تعیین کننده نوع وعده غذایی نیستید بلکه خود هتل تعیین می‌کند که کدام وعده را سرو می کند.

سرویس (Full Board (F.B: اتاق + صبحانه + ناهار + شام

در سرویس فول‌برد کاملا هر سه وعده غذایی در هتل سرو می‌شود. هتل‌ها برای سرویس‌های خود منوی بوفه و انتخابی دارند که در منوی بوفه شما می توانید از تمام غذاهای سرو شده استفاده کنید و در منوی انتخابی، غذای مورد نظر خود را از منوی غذای هتل انتخاب می‌کنید.

سرویس (All Inclusive (ALL: اتاق + صبحانه + ناهار + شام + نوشیدنی‌ها و دسرهای رایگان از صبح تا شب

امکانات تفریحی متعددی در برخی هتل ها ارائه می شود که از جمله می توان به استخر، پارک آبی، باشگاه بدنسازی و... اشاره کرد. هر سه وعده غذایی در این سرویس ارائه می شود. میان وعده‌هایی مثل کیک و شیرینی و انواع نوشیدنی‌ها در این سرویس فراهم شده است. زمان سرو نوشیدنی و میان وعده در ساعت مشخصی از شب پایان می‌یابد.

سرویس (U.ALL) = اتاق + صبحانه + ناهار + شام + میان وعده‌ها و نوشیدنی‌های رایگان به صورت 24 ساعته

تفاوت این سرویس با سرویس قبلی تنها امکان سرو نوشیدنی و میان وعده به صورت 24 ساعته است. برخی هتل‌ها امکان استفاده رایگان از جت اسکی، غواصی، ماساژ و... را برای یک بار در طول اقامت برای میهمانان خود در نظر گرفته اند. توجه داشته باشید سرویس‌های (All Inclusive (ALL و سرویس (U.ALL) در هتل‌های کیش ارائه نمی شود.

رزرو هتل با سرویس مناسب

- اگر هدف تان از سفر گذشت و گذار در شهر مقصد است و در بیشتر طول روز در خارج از هتل هستید نباید هتلی که ناهار سرو می کند را انتخاب کنید. چراکه از آن استفاده نخواهید کرد و عملا هزینه اضافی پرداخته اید.

- اگر می‌خواهید بعد از بازگشت به هتل شام مفصلی میل کنید سرویس H.B با وعده شام را رزرو کنید. اگر ناهار و شام را ترجیح می دهید در بیرون هتل صرف کنید هتل BnB را انتخاب کنید تا در هزینه ها هم صرفه‌جویی شود.

- اگر استراحت چند روزه در یک هتل آرام و مجهز را ترجیح می هید پس سرویس‌های F.B گزینه‌های خوبی برای شما خواهد بود.

- هر یک از سرویس‌ها قیمت خاص خودش را دارند پس با توجه به هدف و برنامه‌ای که برای سفر دارید مناسب‌ترین سرویس را انتخاب کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما