ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیشنهادی جذاب برای سفر به کیش

 

پیشنهادی جذاب برای سفر به کیش

بسیاری از مسافران و گردشگران سفر به جزیره کیش را ترجیح می دهند. چراکه این فرصت را خواهند داشت تا لحظاتی را به دور از آلودگی و شلوغی در کرانه خلیج زیبای فارس سپری کنند.

برخی از هموطنان موفق به رزرو تور کیش و یا سفر شخصی به این جزیره در نوروز 98 نشده‌اند، و شاید فکر کنند فرصت خوبی را از دست داده‌اند؛ اما جای نگرانی نیست. تنها کافیست برای سفرتان برنامه ریزی کنید، تور کیش خود را رزرو کرده و برای یک سفر هیجان انگیز آماده شوید.

جزیره کیش به عنوان یک مقصد گردشگری و تفرجگاه ساحلی همواره با استقبال گردشگران بسیاری مواجه بوده است. دیدنیها و تفریحات کیش همه و همه در انتظار گردشگران تور کیش است.

شاید به نظر برسد، بهترین فصل برای سفر به کیش، ایام نوروز باشد که تمام اعضای خانواده چند روزی تعطیل‌ هستند و از سردی آب و هوا نیز کمتر می شود. مسئولان صنعت گردشگری کیش با درک این موضوع با در نظر داشتن پتانسیل آن در ایام نوروز، برنامه‌های متنوع و شادی را برای افزایش رفاه و لذت گردشگران اجرا کردند. و همچنین با رسیدگی به اماکن دیدنی کیش، سعی در بهبود کیفیت اقامت مهمانان در این جزیره نیز داشتند. با توجه به موارد ذکر شده شاید فکر کنید بهترین زمان برای سفر به کیش ایام تعطیلات نوروز بوده، اما گفتنی است زمان‌های مناسب‌تری نیز برای سفر به کیش وجود دارد. تا علاوه بر لذت بردن از سفر، با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه تر، سفری ارزان را تجربه کنید.

بسیاری از مردم این جزیره به فعالیت‌های حول محور گردشگری اشتغال دارند. و با نزدیک شدن به ایام نوروز که تعداد مسافران نیز بیشتر می شود، همانند یک فرصت نگاه می‌کنند؛ پس به همین جهت با افزایش هزینه‌ها در تمام زمینه‌ها رو به رو خواهید شد. اگر تمایل دارید مقرون به‌صرفه‌ به کیش سفر کنید، شما چیزی را از دست نداده‌اید، بلکه حتی می توان گفت هوشمندانه نیز عمل کرده‌اید!

اگر بعد از تعطیلات نوروز با تور و یا به صورت شخصی به این جزیره سفر کنید،‌ قطعا از آرامش و سکوت جزیره لذت خواهید برد. همچنین، با افزایش حجم مسافر، قیمت اجناس و خدمات افزایش می‌یابد، و با کاهش تقاضا، در قیمت‌ها تفاوت چشم گیری دیده می شود. و حتی حراجی های مختلف به چشم می خورد. پس ممکن است لحظات بهتری از گشت و گذار در مراکز خرید کیش نصیبتان شود.

آب و هوای کیش یکی از مهم ترین فاکتورها برای سفر به این جزیره است و می بایست با در نظر داشتن آب و هوا و فصل به این جزیره سفر کرد، چرا که ممکن است با ذوق و شوق فراوان تور کیش را رزرو کرده و بار سفر را ببندید؛ اما در طول بازدیدتان از جزیره غرق در عرق یا باران‌های شدید شوید.

در ماه خرداد، بهمن و یا اسفند ماه،مسافران کمتری به جزیره کیش سفر می کنند و از این رو کاهش قابل توجهی در هزینه ها مشاهده می شود. ممکن است حتی از تخفیف‌های متعددی در مراکز خرید کیش بهره مند شوید. ولی شدت گرما و میزان بارندگی در این ایام ممکن است از کیفیت سفرتان بکاهد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما