ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرواز از منطقه ویژه البرز تا منطقه آزاد کیش

 

پرواز از منطقه ویژه البرز تا منطقه آزاد کیش

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز در گفت و گویی که با خبرنگار ایرنا داشتند از برقراری پروازهای این فرودگاه به مقصد کیش خبر دادند.

منوچهر اتقیایی بیان کرد: با هماهنگی صورت گرفته و با توجه به تقاضاهای زیاد، با تعاملی که با شرکت هواپیمایی «کیش ایر»، صورت گرفته قرار شده است پروازهای این فرودگاه به مقصد جزیره کیش از آبان ماه امسال انجام شود.

با توجه به استقبال از پروازهای مسافری فرودگاه پیام و تقاضایی که برای برقراری مسیرهای جدید وجود داشت، قرار است راه اندازی پروازهای جدید در مسیرهای مشهد، کیش، کرمانشاه و ایلام راه اندازی شود.

اتقیایی گفت: تا به کنون پروازهای مسیر کرج - مشهد و بالعکس از فرودگاه پیام در روزهای چهارشنبه و جمعه به صورت منظم و با استقبال مردم انجام می شود و برای سایر مقاصد نظیر اهواز و بندرعباس نیز در حال مذاکره هستیم.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی با اشاره به ظرفیت های فرودگاه جهت خدمات رسانی به پروازهای بین المللی در مسیر نجف اشرف با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی افزودند: با توجه به امکانات و ظرفیت هایی که فرودگاه پیام دارا می باشد زمینه را جهت ارائه خدمات به پروازهای بین المللی در مسیر نجف اشرف را میسر می سازد.

لازم به ذکر است فرودگاه بین المللی پیام از 2 بخش مسافری و باری تشکیل شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما