ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نکات مهم برای حفظ امنیت در هتل ها

به طور کلی مسافرین و گردشگران در مقصد باید مدت زمانی را در اقامتگاه ها، مهمان پذیرها و یا هتل های شهر مقصد اقامت داشته باشند، و این امر مسافرین را ملزم به دانستن و رعایت برخی از نکات ایمنی جهت افزایش امنیت در آن اقامت گاه خواهد کرد ما قصد داریم در این مطلب به بررسی نکات ایمنی در هتل ها که باید از سوی میهمانان رعایت شود آشنا کنیم.

نکات مهم برای حفظ امنیت در هتل ها

جست و جو در فضای مجازی

یکی از اقدامات مهمی که مسافرین باید قبل از سفر و رزرو هتل مربوطه انجام دهند بررسی امکانات و نظرات مسافران در خصوص هتل مربوطه می باشد بسیاری از سایت های گردشگری که امکان رزرو آنلاین را فراهم کرده اند لیستی از امکانات را به همراه سوالاتی که مسافرین می پرسند فراهم کرده اند و شما می توانید قبل از سفر به کیش و یا هر مقصد دیگری از امکانات و نظرات مسافرین باخبر شوید.

بهتر است قبل از اقدام به رزرو هتل مورد نظر در خصوص تعداد دوربین های مدار بسته و نکات ایمنی هتل ها اطلاعات لازم را کسب کنید.

استفاده از صندوق امانات اتاق

بهتر است زمانی که در اتاق حضور ندارید وسایل با ارزش خود را در جای امنی مانند صندوق امانات قرار دهید، قرار دادن وسایلی مانند تبلت، جواهرات و لپ تاپ در جای امن نیز یکی از مسائلی است که مسافرین باید به آن توجه داشته باشند، البته اگر صندوق امانات اتاقتان خیلی قابل اطمینان نیست بهتر است پرسنل هتل را در جریان این موضوع قرار دهید.

استفاده از صندوق امانات لابی

اگر فکر می کنید صندوق اماناتی که در اتاقتان تعبیه شده است کوچک و یا غیر قابل اعتماد است می توانید وسایل خود را در صندوق امانات لابی هتل قرار دهید به یاد داشته باشید که در این صورت باید رسیدی از مسئول مربوطه دریافت کنید.

هنگام خروج از اتاق درب را خوب ببندید

بعد از خروج از اتاق حتما درب اتاق خود را به درستی ببندید به یاد داشته باشید که پنجره ها و درب بالکن اتاق را نیز بسته باشید.

درب اتاق خود را قفل کنید!

بسیاری از هتل های کیش مجهز به یک قفل اضافی جهت ایمنی بیشتر بر روی دستگیره ی در هستند بهتر است جهت ایمنی بیشتر بعد از ورود به اتاق خود درب را قفل کنید.

اگر شخصی ادعا می کند که برای تعمیرات می خواهد به اتاق شما وارد شود بهتر است قبل از این که به شخص اجازه ی ورود دهید با پذیرش تماس بگیرید. حتی اگر فردی با لباس کارکنان هتل از شما کلید اتاقتان را درخواست کند از او بخواهید در قسمت پذیرش از شما کلید را تحویل بگیرد چون معمولا کارکنان به کلید شما نیازی ندارند و کلید اصلی در قسمت مدیریت هتل در پذیرش می باشد.نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما