ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی برگزار می شود

 

نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی برگزار می شود

جزیره کیش میزبان مهمترین رویداد صنعت هوایی و هوانوردی در کشور خواهد بود.

رضا سراج مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش گفت: قرار است نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی از 5 تا 8 آذر در دو بخش نمایشگاهی و نمایش هوایی برگزار شود.

سراج در ادامه افزود: بخش نمایشگاهی این رویداد در فضایی 17 هزار مترمربعی و در سه سالن سرپوشیده با حضور 100 شرکت داخلی و خارجی و نمایندگانی از کشورهای روسیه، آلمان و ایتالیا برگزار می شود. همچنین بخش نمایش هوایی نیز در فضایی به وسعت 100 هزار مترمربع، با حضور 4 تیم به نمایش هوایی در ضلع شمال شرقی فرودگاه بین المللی کیش خواهند پرداخت.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش بیان داشت: از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه معرفی منطقه آزاد کیش به عنوان قطب گردشگری برتر کشور، نمایش توانمندی های صنایع هوایی و هوا فضایی کشور، نوسازی و به روز رسانی فرودگاه ها و ناوگان هوایی کشور، حمایت از شرکت های دانش بنیان هوایی و هوانوردی و جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

وی در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای رفاه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان تور کیش و برگزاری جلسات متعدد با گروه های مختلف دست اندرکار جهت ارتقاء کیفیت برگزاری این رویداد در مقایسه با سال های گذشته فرمود: در دو جلسه شورای راهبردی و سیاستگذاری نمایشگاه صنایع هوایی که 29 اردیبهشت و 20 خرداد امسال با حضور مدیرعامل و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل سازمان صنایع هوایی، نمایندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن شرکت های هواپیمایی و مجریان برگزاری نمایشگاه ونمایش هوایی صورت گرفت. در واقع با هدف برنامه ریزی و اجرای تخصصی امور 7 کار گروه اطلاع رسانی و تبلیغات، اجرایی، هماهنگی و پشتیبانی، درآمد، فنی و تخصصی ایرشو، حفاظتی و ایمنی و کارگروه تشریفات برگزار شد.

در پایان رضا سراج از برگزاری این نمایشگاه به عنوان رویدادی مهم و استراتژیک در فضای بین المللی کنونی خاطرنشان کرد و گفت: در این نمایشگاه مقامات بلند پایه لشکری و کشوری حضور خواهند داشت و قطعا اقدامی اثرگذار و جالب برای متخصصان، جوانان و نوجوانان خواهد بود چراکه اهمیت این نمایشگاه در عرصه های ملی و بین المللی شناخته شده است و ضمن برگزاری سمینارها و نشست های تخصصی با حضور فضانوردان و متخصصان صنایع هوایی داخلی و خارجی، در حوزه فضایی نیز تیمی 5 نفره از منجمین و اختر شناسان کشور حضور خواهند داشت. ایجاد رصد خانه سیار برای دیدن آسمان کیش در شب نیز پیش بینی شده است.

در نظر داریم در کنار ارتقاء سطح کیفی و رشد 15 درصدی فضای نمایشگاه، به همت شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش ضمن رفع نواقص و معایب در بخش نمایش هوایی به محل برگزاری نسبت به ادوار گذشته فضاهای رفاهی و بهداشتی، پارکینگ و مبادی ورودی محل نمایش هوایی ایجاد شود.

با اقدامات صورت گرفته توسط شرکت سرمایه گذاری و توسعه سازمان منطقه آزاد کیش سعی بر ایجاد امکانات رفاهی و فعالیت های شاد و تفریحی در حاشیه نمایش انواع پرنده های سبک و فوق سبک، جنگنده ها و پهپادها، فضایی مفرح و پر نشاط برای بازدید کنندگان داریم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما