ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر شرکت هواپیمایی کیش ایر تغییر کرد  

در جلسه ای  که عصر دیروز  در سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد خلبان سعید بهاری مسئولیت  خود را به خلبان سعید آغاسی بیک داد.

 به گفته  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم که تعدادی  از مسئولان کیش ایر و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند، توسعه گردشگری کیش را از اهداف اصلی سازمان منطقه آزاد کیش نام برد  کرد و افزود : بیش از هشتاد و پنج  درصد مردم برای ورود به جزیره زیبای کیش از خطوط هوایی استفاده می کنند که این موضوع توجه بیشتری  به این بخش را طلب میکند .

 ایشان همچنین  افزود: توسعه گردشگری درجزیره زیبای کیش با افزایش توانایی و ارائه سرویس مناسب و جلب رضایت مسافران با رعایت کامل استانداردها و توسعه ناوگان هوایی در شرکت هواپیمایی کیش به عنوان بخشی از صنعت حمل و نقل هوایی میسر خواهد بود.

 در این جلسه همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از خلبان سعید آغاسی بیک مدیر عامل جدید شرکت هواپیمایی کیش به عنوان فردی شایسته، متعهد و متخصص در صنعت هواپیمایی یاد کرد و از تلاش های سعید بهاری در مدت مديريتش  قدردانی کرد.

سردار روشن عضو هیئت مدیره شرکت هواپیمائی کیش نیز در سخنانی با بیان اینکه صنعت هواپیمايی از مهمترين  زير ساختهای صنعت  توريزم  است افزود  : بهره گيري از صنعت هواپيمايي  ، اولين  بعد صنعت  گردشگری است که در صورت ايجاد شرايط  مناسب سبب  توسعه توريزم  خواهد شد.

 خلبان آغاسی بیک مدیرعامل جدید شرکت کیش ایر نیز در سخنان کوتاهی ارتقا کیفیت و جایگاه هواپیمائی کیش را از اولویت های برنامه خود نام برد.مدیرعامل سابق هواپيمایی  کیش ایر هم  در این جلسه  گزارشی از عملكرد  اين اير لاين  در سالهای گذشته عرضه كرد .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما