ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قلعه وحشت کیش

 

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش جزو اولین قلعه وحشت در ایران به شمار می رود که در یک کلبه ی چند صد متری هیجان و آدرنالین را برای دوستداران هیجان و ترس فراهم می سازد. قلعه وحشت توانسته است رضایت بازدیدکنندگان را جلب نماید. به طور تقریبی روزی نزدیک به 100 نفر برای تهیه بلیط صف می کشند.

اگر همه‌ی اتفاقاتی را که داخل قلعه وحشت رخ می دهد را برایتان بازگو کنیم جذابیتی باقی نمی ماند. اما زمانی که وارد این قلعه می شوید فضا کاملا تاریک است به طوریکه از همان ابتدا بسیاری انصراف می دهند. یک فرد به عنوان لیدر بعد از ورود به قعه وحشت بایدها و نبایدها را برای شما توضیح خواهد داد. مسیرهای پیچ در پیچ و تاریک، احساس ترس به وسیله چیزهایی که در آنجا وجود دارد و یا اینکه با اره برقی شما را دنبال می کنند و شما در تلاش برای پیدا کردن مسیر خروجی همه و همه برای اوقاتی هیجان انگیز در انتظار شماست. گفتنی است توصیه می شود مسیر را اشتباه نروید چراکه کار برایتان دشوار می شود.

قلعه وحشت در مقایسه با سایر دیدنیها و تفریحات کیش، قیمت مناسب تری دارد. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید قلعه وحشت کیش را در برنامه ی سفری خود قرار دهید. عکاسانی در داخل قلعه وحشت هستند که از شما عکس می گیرند و شما می توانید بعد از خارج شدن عکس خود را با پرداخت مبلغی تحویل بگیرید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما