ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قلعه جنی در جزیره کیش

جزیره ی کیش دارای جاذبه های گردشگری و دیدنیهای فراوانی است که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند، اگر به این جزیره ی زیبا سفر می کنید در طی سفر خود حتما از دیدنیها و تفریحات کیش و جاذبه های گردشگری معروفی چون کشتی یونانی، شهر باستانی حریره، نمایشگاه خزندگان و آکواریوم کیش دیدن کنید، اگر دوست دارید سفری همراه با هیجان را تجربه کنید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به قلعه ای که در جاده ی جهان و نرسیده به کشتی یونانی قرار دارد دیدن کنید.

قلعه جنی در جزیره کیش!

شاید کمتر کسی جرات رفتن به این قلعه که به قلعه ی جنیان معروف است را داشته باشد، شنیده ها در این جزیره فقط درباره ی نرفتن به این قلعه می باشد اما طبق گفته ی بومیان جزیره، این قلعه ی متروک سال ها قبل کلانتری بوده است در یک شب به طور ناگهانی چند نفر از سربازان آن جا می میرند طبق گفته ها صورت آن ها سیاه و وحشتناک شده بود علت مرگ آن ها هنوز مشخص نشده است اما کارکنان کلانتری بر این باور بوده اند که این ساختمان در تصرف جن هاست! به دلیل اینکه معمولا شب ها صداهایی مانند خش خش در اطراف این قلعه شنیده می شد البته بعدها کلانتری را به نقطه ی دیگری از شهر انتقال دادند.

 طبق گفته ی گروه دیگری از بومیان یکی از رانندگان تاکسی که بعد از غروب آفتاب منتظر مسافر در مسیر جاده جهان بوده است در این قلعه سم جن ها یی را می بیند گفته ها حاکی بر آن است که آن شب جن ها عروسی داشته اند! این ساختمان بلند در اواسط دهه ی 40 به دلیل گزارشات زیادی که از مشاهده ی جن در این منطقه به گوش می رسید تخلیه شد و دیگر هم کسی جرات رفتن به آن منطقه را نداشت.

سفری همراه با هیجان در جزیره ی کیش

داستان های زیادی تا به امروزه درباره ی قلعه ی جنیان کیش به گوش می رسد عده ای که از این قلعه بازدید کرده اند از جو سنگین این ساختمان تعریف می کنند.به طور کلی داستان هایی که درباره ی این قلعه بیان می شود باعث شده افرادی که دنبال هیجان و ماجراجویی هستند حتما در کنار سایر تفریحات جزیره از این قلعه هم دیدن کنند. با دور شدن خورشید از جزیره و تاریک شدن قلعه با ورزش باد صداهایی از چاه آب کنار قلعه به گوش می رسد که باعث ترسناک تر شدن محیط می شود.

اگر شما هم دوست دارید سفری هیجان انگیز را تجربه کنید می توانید از طریق رزرو تور کیش دی 98 به این جزیره ی زیبا سفر کرده و از قلعه ی جنی دیدن کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما