ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قرعه كشي الكترونيكي بيست و دومين جشنواره تابستاني كيش

 

قرعه كشي الكترونيكي بيست و دومين جشنواره تابستاني كيش

مراسم قرعه کشی بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش به روش الکترونیکی توسط شرکت تله کیش با راه اندازه سامانه پیامکی و استفاده از خدمات اپلیکیشن آی کیش، برگزار شد.

بهداری مدیرعامل شرکت تله کیش در رابطه با قرعه کشی بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش بیان کرد: در سال های گذشته فرآیند قرعه کشی در جشنواره تابستانی کیش به روش دستی در قالب کارت های کاغذی برای گردشگران و ساكنان كيش انجام می شد، امسال از خدمات نوین الکترونیکی و بستر سازی جزیره کیش به عنوان شهر هوشمند، بهره گرفته شد و شرکت در قرعه کشی به صورت الکترونیکی به دو روش ارسال پیامک به سامانه 10000934 و یا مراجعه به اپلیکیشن آی کیش صورت گرفت.

در بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش فرایند برگزاری قرعه کشی مقرر شد تا در دو بخش برای گردشگران و ساكنان كيش به طور مجزا انجام شود. در طول برگزاری جشنواره به مدت 50 شب در بخش قرعه کشی برای گردشگران، یک دستگاه آپارتمان در برج های طلایی به قیمت 15میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. هر شب 15 نفر جهت شرکت در قرعه کشی برای اهدا یک دستگاه پژو 206 انتخاب می شوند. همچنین پس از قرعه کشی به 5 نفر بلیت بيزينس ماهان در مسیر تهران-کیش-تهران اهدا می گردد.

بخش دوم قرعه کشی به ساكنان كيش تعلق دارد و هر شب 3 نفر برنده یک عدد کارت اینترنت 50 گیگابایت 180 روزه تله کیش به همراه جوایز غیرنقدی دیگر اهدا می شوند.

وی در رابطه با فرایند نام نويسی گردشگران و ساكنان كيش در قرعه کشی بیست و دومین جشنواره تابستانی نیز بیان کرد: با ورود گردشگران به جزیره کیش علاوه بر ارسال پیامک خوش آمد گویی آدرس لینک برشور اطلاع رسانی بیست دومین جشنواره تابستانی کیش نیز به تلفن همراه گردشگران پیامک می شود.

گردشگران و ساكنان كيش می توانند پس از پیامک عدد 1 را به سامانه 10000934 همراه با مشخصات فردی و شماره کارت بانکی عضو شتاب، نام نويسی خود ارسال نمایند.

بهداری افزود: روش دیگری جهت شرکت در قرعه کشی، نام نويسي از طریق اپلیکیشن آی کیش می باشد و با این روش ضمن دریافت 10 امتیاز ویژه، در صورت تکمیل مشخصات فردی هم 10 امتیاز دیگر به امتیاز گردشگر جهت شرکت در قرعه کشی اضافه می شود.

گردشگران در طی سفر به جزیره کیش با خرید از دستگاه های کارت خوان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) این فرصت را خواهند داشت به ازای هر 20 هزارتومان خرید 1 امتیاز کسب کنند و شانس خود را در قرعه کشی شبانه افزایش دهند.

گفتنی است گردشگران جهت شرکت در قرعه کشی شبانه و تبدیل امتیازها به شانس، می بایست در شبی که قصد حضور در تالار و شرکت در قرعه کشی را دارند، با ارسال عدد 22 را به سامانه 10000934 و یا با مراجعه به اپلیکیشن آی کیش حضور خود را در قرعه کشی اعلام کنند. در هر لحظه با ارسال عدد 11 به سرشماره ذکز شده می توانید میزان امتیازهای کسب شده خود را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید شرط شرکت در قرعه کشی ویژه گردشگران داشتن بلیت رفت و برگشت، برگه پذيرش هتل و همچنین همراه داشتن کارت شناسایی معتبر است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما