ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علاقمندی توراپراتورهای عمانی به برگزاری تورهای مشترک گردشگری با جزیره کیش

 

علاقمندی توراپراتورهای عمانی به برگزاری تورهای مشترک گردشگری با جزیره کیش

توراپراتورهای عمانی برای برگزاری تورهای مشترک گردشگری با جزیره کیش در نمایشگاه بین المللی عمان هلث 2018 ابراز علاقمندی کردند.

در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان هلث 2018 که در مسقط پایتخت عمان از 2 الی 4 مهر ماه برگزار شده است، سازمان منطقه آزاد کیش به عرضه توانمندی ها و امکانات و پتانسیل های گردشگری سلامت در فضایی به وسعت 60 مترمربع خود پرداخت.

غرفه جزیره کیش درطول برگزاری این نمایشگاه میزبان سفیر کشورمان در عمان بود و نمایندگان سازمان منطقه آزاد کیش با تور اپراتورهای کشور عمان در ارتباط با جذب گردشگران این کشور گفت و گویی در زمینه های گردشگری سلامت و توسعه گردشگری دریایی داشتند.

از دیگر اقدامات نمایندگان سازمان منطقه آزاد کیش درطول برگزاری نمایشگاه گردشگری سلامت عمان، دیدار با سرمایه گذاران عمانی با هدف معرفی پتانسیل ها و فعالیت در جزیره کیش بوده است.

نکته قابل توجه در حضور سازمان منطقه آزاد کیش در این نمایشگاه، استقبال تور اپراتورهای عمانی از سفر به جزیره کیش و برگزاری تورهای مشترک گردشگری بود که توسعه تعامل گردشگری بین دو منطقه را در پی خواهد داشت.

در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان 2018 غرفه سازمان منطقه آزاد کیش با مشارکت شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، هواپیمایی کیش و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش و همچنین برخی مراکز ارائه خدمات گردشگری، کلوپ های تفریحات دریایی با تجهیزات غیر موتوری و شرکت داروسازی کیش مدیفارم برگزار شد.

در فضایی به وسعت 3 هزار مترمربعی نمایشگاه عمان هلث 2018 برگزار شد و شرکت کنندگان به ارائه محصولات و خدمات خود در زمینه های تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، تکنولوژی و خدمات پزشکی، کالاهای مصرفی بیمارستانی، داروهای تقویتی، محصولات مراقبتی زنان، انجمن ها، بیمارستان ها، مراکز اقامتی، مراکز توانبخشی، تجهیزات باشگاه های ورزشی و مدیریت بهداشت پرداختند.

برخی از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش جهت شرکت در این رویداد مهم علمی و اقتصادی، صادرات خدمات پزشکی و گردشگری جزیره کیش، توسعه گردشگری به ویژه گردشگری سلامت به عنوان سومین صنعت اقتصادی کشور، قرار گرفتن جزیره کیش در فهرست کشورهای مقصد جهت اعزام بیمار از عمان، دستیابی به سهم مناسب از بازار سلامت عمان با توجه به قرابت جغرافیایی و فرهنگی و مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های پزشکی، دارویی و تجهیزات عمان بود.

لازم به ذکر است نمایشگاه عمان هلث در سال 2009 به ثبت رسیده و در سال 2013 موفق به کسب گواهی UFI شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما