ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شناور گردشگری امپراطور وارد آب های خلیج فارس شد

 

شناور گردشگری امپراطور وارد آب های خلیج فارس شد

در بیستم آبان همزمان با برگزاری روز کیش در طی مراسمی از شناور تفریحی و گردشگری امپراطور با حضور مسؤلان و مقامات محلی منطقه آزاد کیش رونمایی شد و سپس این شناور وارد آب های خلیج فارس در منطقه جزیره کیش شد.

این شناور از ظرفیت 220 سرنشینی برخوردار بوده و با عنوان پنجمین کشتی تفریحی و گردشگری جزیره مرجانی کیش آماده ارائه خود به گردشگران تور کیش می باشد.

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش در خصوص آغاز به کار شناور تفریحی و گردشگری امپراطور ابراز امیدواری کردند و بیان داشتند: با بهره گیری از ظرفیت هایی که جزیره کیش برخوردار می باشد می توان به عنوان برند و « کالای برتر» هرچه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. در این بخش نیز نیاز به همکاری بخش خصوصی و کمک مسؤلان برای رونق گردشگری داریم.

در ادامه وی افزود: برای رشد و شکوفایی صنعت گردشگری در جزیره کیش تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا شاهد روز افزون رونق صنعت گردشگری در کیش باشیم.

کمک به انسان های نیازمند و خانواده های بی بضاعت از اهداف ساخت و بهره بردار از این شناور گردشگری اعلام شد که هزینه بالغ بر 10 میلیارد تومان برای ساخت این شناور گزارش شده است.

مدیرعامل فایبر صنعت کیش در ارتباط با مشخصات فنی این شناور گردشگری و تفریحی گفت: بطور کامل ساخت بدنه و قطعات این شناور به دست متخصصان ایرانی و با بهره گیری از کالای ساخت ایران و با رعایت استانداردهای بین الملی کشتی سازی ساخته شده است.

این شناور در واقع با تدابیر مدیرعامل منطقه آزاد کیش مبنی بر توسعه و تقویت زیر ساخت های گردشگری این منطقه صورت گرفته است.

حسین جهانگیری بیان داشت: بر روی این شناور تمامی تست های لازم انجام شده و نتیجه آن نیز مثبت و خوب بوده است.

وی در ادامه اضافه کرد: این شناور تفریحی و گردشگری دارای چهار طبقه، سالن های تفریحی، رستوران و لابی های جداگانه ای می باشد.

امید است بتوانیم با وارد شدن تکنولوژی های جدید شاهد تولید ساخت شناورهای مشابه در کشور باشیم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما