ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرایط ماهیگیری در جزیره کیش

جزیره ی کیش علاوه بر دارا بودن تفریحات آبی و هیجان انگیز و همچنین داشتن جاذبه های گردشگری فراوان یکی از بهترین سواحل برای ماهیگیری به حساب می آید به طور کلی ماهیگیری تفریحی در کیش محسوب می شود که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است مسافرین تور کیش می توانند در بیشتر سواحل جزیره به ماهیگیری مشغول شوند، به طور کلی ماهیگیری در تمامی مناطق جزیره ی کیش آزاد می باشد اما بهترین مکان برای ماهیگیری جنوب و جنوب غربی جزیره می باشد شما با داشتن یک قلاب ساده می توانید از این تفریح سرگرم کننده لذت ببرید.

شرایط ماهیگیری در جزیره کیش

جزیره ی کیش برای مسافرینی که دوست دارند به صورت حرفه ای ماهیگیری را تجربه کنند کلوپ هایی در نظر گرفته است، در این کلوپ ها تمامی وسایل و آموزش های لازم برای ماهیگیری در اختیار مسافرین تور کیش قرار خواهد گرفت از جمله بهترین مراکز برای ماهیگیری حرفه ای مارینا و ماهور می باشد. در این کلوپ ها می توانید ماهیگیری در ساحل و یا سوار بر قایق میان امواج دریا را به دلخواه خود انتخاب کنید، گردشگران می توانند با خیالی راحت و بدون نگرانی از وجود آبزیان خطرناکی مثل کوسه ها مشغول ماهیگیری شوند چرا که این سواحل به صورت کامل از وجود آبزیان خطرناک پاکسازی شده است.

بهترین فصل برای ماهیگیری در کیش

اگر دوست دارید ماهیگیری در جزیره ی کیش را تجربه کنید بهتر است با تور کیش زمستان همراه شوید چرا که ماهیگیری در دیگر فصل های سال ممنوع می باشد، اگر با تور کیش اسفند 98 به این جزیره سفر کنید می توانید در کنار سایر تفریحات این جزیره از ماهیگیری در آب و هوای مناسب نیز لذت ببرید.

بهترین زمان برای ماهیگیری در کیش

بهترین زمان برای ماهیگیری در جزیره ی کیش صبح ها و هنگام غروب می باشد چرا که در این زمان آب دریا بالاتر آمده به همین دلیل ماهی ها نیز در نزدیکی سطح آب قرار گرفته اند. علاوه بر وجود ماهی های زینتی در آب های خلیج فارس ماهی های خوراکی از قبیل سرخو، شیر، هوور، هامور، نیزه و... از جمله ماهی های خوشمزه ای هستند که در سواحل این جزیره ی مرجانی صید می شوند.

وسایل مورد نیاز برای ماهیگیری در کیش

همانطور که اشاره شد بهترین زمان برای ماهیگیری فصل زمستان و همراه شدن با تور کیش  می باشد، برای ماهیگیری در جزیره کیش نیاز به وسایل خاصی ندارید تنها با یک قلاب ساده می توانید از صید ماهی های رنگارنگ جزیره لذت ببرید. در این جزیره فروشگاه های ورزشی بسیاری وجود دارند که شما می توانید به راحتی وسایل ماهیگیری مورد نیاز را خریداری کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما