ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساخت جزیره مصنوعی در کیش

 

ساخت جزیره مصنوعی در کیش

مدیرعامل منطقه آزاد کیش خبر از ساخت جزیره مصنوعی در این منطقه در آینده نزدیک دادند تا جزیره کیش به دریچه ای جهت تعامل با ایران و جهان مبدل گردد.

محمد ابراهیم انصاری‌لاری در خصوص ظرفیت‌های نمایشگاه سرمایه‌گذاری و بورس، بانک بیمه و خصوصی‌سازی جزیره کیش در همایش اینوکس 2018 بیان داشتند: برای پنجمین باری است که این نمایشگاه و همایش در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود تا بستری جهت تعامل سرمایه‌گذاران با یکدیگر فراهم شود.

امیدواریم این همایش گام مثبتی را برای سرمایه‌گذاران در سطح کشور به وجود آورد و تاثیر مطلوب آن در منطقه آزاد کیش دیده شود.

انصاری لاری در ارتباط با چشم‌انداز سه سال آینده جزیره کیش فرمودند: تا سه سال آینده پروژه‌های متعددی در جزیره کیش به بهره‌برداری خواهد رسید که از جمله می توان به ترمینال جدید اشاره کرد که دارای ظرفیت 6 میلیون مسافر در سال است.

پایانه مرزی نیز که سکوی آن افتتاح شده طی دو سال آینده لایروبی و راه اندازی خواهد شد.

ساخت جزیره مصنوعی از دیگر برنامه هایی است که در آینده نزدیک تصمیم به بهره برداری از آن را داریم. ساخت جزیره مصنوعی در کیش جهت افزایش جاذبه های گردشگری در کیش است که در نوع خود قطعا منحصربفرد و خاص خواهد بود.

در طول 6 ماهه گذشته 3 هتل به بهره‌برداری رسیده است، سه هتل دیگر نیز تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

انصاری لاری همچنین خبر از شروع عملیات اجرایی سه پروژه با ارزش سه‌ هزار میلیارد تومان دادند: این پروژه برای توسعه خدمات زیرساختی گردشگری در کیش در نظر گرفته شده است.

برای گردشگران خبر خوبی داریم و آن ارائه وای‌فای رایگان و اینترنت ارزان‌ در جزیره کیش است.

انصاری‌لاری بیان کرد: در هر گوشه از کشور می بایست تعامل با دنیا را تقویت کنیم و جزیره کیش می‌تواند به عنوان بهترین منطقه برای این اقدامات باشد. کیش بهترین مکانی است که با کمترین هزینه و بیشترین فایده می توانیم تعاملات با جهانی را تامین کنیم.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش در ارتباط با انتقال تجربه گران به تمام کشورها بیان کرد: اگر در انجام این اقدامات به نتیجه ای مطلوب برسیم می‌توانیم تجربه‌های خود را به تمامی کشور انتقال دهیم. این اقدامات برای فرهنگ کیش هیچ عارضه‌ای نخواهد داشت و این منطقه می‌تواند دریچه‌ای برای ارتباط ایران با جهان باشد.

انصاری لاری تاکید کرد: در جزیره کیش به دنبال ارتقاء کیفیت زندگی مردم هستیم و این مساله باید برای سایر مناطق کشور سرمشق قرار بگیرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما