روز کیش، به عنوان یک برند جهانی

 

روز کیش، به عنوان یک برند جهانی

مدیر بازار پانیذ کیش در خصوص روز کیش بیان کرد: قطعا این رویداد مهم در جزیره کیش بازتاب ملی و جهانی خواهد داشت و کیش به عنوان یک برند جهانی مطرح خواهد شد.

محسن روزبهانی در ادامه نامگذاری روز کیش را اقدامی تحسین برانگیز معرفی کرد و بیان کرد: امروزه جزیره کیش نیازمند ایده های بکر و خلاقانه جهت پیشرفت و رشد اقتصادی و گردشگری می باشد و قطعا رویداد مهمی برای جزیره کیش خواهد بود تا جزیره کیش نه تنها در سطح محلی بلکه در سطح ملی مطرح گردد و در تقویم رسمی کشور نیز به ثبت برسد.

برای برگزاری چنین رویداد مهمی همه می بایست همکاری نماییم تا شرایط خوبی فراهم شود وی در ادامه افزود: برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد باید برنامه ریزی مناسب و اجرای مطلوبی داشته باشیم. چراکه در روز کیش علاوه بر شهروندان، گردشگران تور کیش نیز حضور خواهند داشت.

مدیر بازار پانیذ اضافه کرد می بایست تمام توان و ظرفیت های موجود جهت برگزاری روز کیش و میزبانی از گردشگران را داشته باشیم: برنامه هایی که برای این روز کیش در نظر گرفته شده می بایست خلاقانه و جذاب باشد تا مانند جشنواره تابستانی کیش به عنوان یک رویداد دائمی تلقی گردد.

جزیره کیش نیازمند ایده هایی است که به توسعه اقتصاد جزیره کمک ‌کند و روز کیش بهترین فرصت جهت معرفی کیش در سطح ملی و جهانی خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید