ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روز کیش، به عنوان یک برند جهانی

 

روز کیش، به عنوان یک برند جهانی

مدیر بازار پانیذ کیش در خصوص روز کیش بیان کرد: قطعا این رویداد مهم در جزیره کیش بازتاب ملی و جهانی خواهد داشت و کیش به عنوان یک برند جهانی مطرح خواهد شد.

محسن روزبهانی در ادامه نامگذاری روز کیش را اقدامی تحسین برانگیز معرفی کرد و بیان کرد: امروزه جزیره کیش نیازمند ایده های بکر و خلاقانه جهت پیشرفت و رشد اقتصادی و گردشگری می باشد و قطعا رویداد مهمی برای جزیره کیش خواهد بود تا جزیره کیش نه تنها در سطح محلی بلکه در سطح ملی مطرح گردد و در تقویم رسمی کشور نیز به ثبت برسد.

برای برگزاری چنین رویداد مهمی همه می بایست همکاری نماییم تا شرایط خوبی فراهم شود وی در ادامه افزود: برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد باید برنامه ریزی مناسب و اجرای مطلوبی داشته باشیم. چراکه در روز کیش علاوه بر شهروندان، گردشگران تور کیش نیز حضور خواهند داشت.

مدیر بازار پانیذ اضافه کرد می بایست تمام توان و ظرفیت های موجود جهت برگزاری روز کیش و میزبانی از گردشگران را داشته باشیم: برنامه هایی که برای این روز کیش در نظر گرفته شده می بایست خلاقانه و جذاب باشد تا مانند جشنواره تابستانی کیش به عنوان یک رویداد دائمی تلقی گردد.

جزیره کیش نیازمند ایده هایی است که به توسعه اقتصاد جزیره کمک ‌کند و روز کیش بهترین فرصت جهت معرفی کیش در سطح ملی و جهانی خواهد بود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما