ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رقابت چابک سواران در کیش

 

اسب سواری در كيش

 سازمان منطقه آزاد کیش طی مطلبی که توسط معاون گردشگری آن بیان شد خبر داده پاییز 92 مسابقات اسب سواری دز کیش برگزار خواهد شد . این مقام مسئول گفته طرح های کارشناسی این مسابقات در حال بررسی است و مقدمات آن نیز توسط تیم های تخصصی در حال پیگیری است . در صورتی که این مسابقات در کیش برگزار شود از آن جهت که به یک وقفه هشت ساله در اجرای این مسابقات در کیش پایان داده میشود حائز اهمیت خواهد بود .

 اگر چه اجرای جشنواره تابستانی کیش به رونق تور کیش و رونق  حضور مسافران در جزیره کمک شایانی کرده . اجرای چنین برنامه هایی در فصول دیگر سال  به همراه زیباییهای طبیعی خود جزیره  نيز سبب خواهد شد گزینه تور کیش همیشه گزینه اول برای سفرهای تفریحی هموطنانمان باشد و رشد صنعت گردشگری کیش  را به دنبال داشته باشد .

  وجود پروازهای فراوان به کیش و همچنین وجود هتلها و  تاسیسات گردشگری مناسب نیز همواره جزیره کیش را به عنوان گزینه مناسب برای انجام مسابقات ورزشی مطرح کرده .اسب های ایرانی و چابک سواران ماهر آنان در بهمن ماه هشتاد و شش برای آخرین بار در کیش به رقابت پرداختند و از آن پس اسبهای ایرانی شانس حضور در جزیره کیش را نداشتند . 

 

 

برچسب ها : اسب سواری در كيش ، مسابقات پاييزه اسب سواری كيش

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما