ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راه اندازی تاکسی اینترنتی در جزیره کیش

 

راه اندازی تاکسی اینترنتی در جزیره کیش

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش بر مبنای ارائه خدمات تاکسی اینترنتی در جزیره گردشگری کیش خبر داد.

امیرسوداگران در نشستی که با اصحاب رسانه جزیره کیش داشتند بیان کردند: قابلیت جدیدی که برروی اپلیکیشن آی کیش قرار گرفته، درخواست تاکسی است که شهروندان و گردشگران جزیره کیش قادر خواهند بود از روز شنبه 14 مهر از این قابلیت استفاده کرده و با آسان ترین شیوه و در سریعترین زمان اقدام به درخواست تاکسی نمایند.

وی در ادامه افزود: درخواست تاکسی از طریق اپلیکیشن آی کیش همانند دیگر تاکسی های اینترنتی کشور در این جزیره نیز فعال گردیده است. متقاضی می توانند با تعیین نمودن موقعیت خود، نزدیکترین تاکسی فراخوان بزند و با تایید یکی از تاکسی های نزدیک به موقعیت متقاضی از خدمات حمل و نقلی به راحتی بهره مند شود.

همچنین امکان پرداخت الکترونیکی هزینه تاکسی از طریق کیف پول الکترونیکی در اپلیکیشن آی کیش وجود دارد. هزینه تاکسی از طریق اتصال برنامه آی کیش به تاکسی متر تاکسی ها محاسبه می شود و هزینه مشخص شده برای مسافر و راننده اعلام می شود و مسافر می تواند با استفاده از این اپلیکیشن اقدام به پرداخت نماید.

با توجه به اینکه جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری ایران و حتی جهان مبدل گشته از شرایط آب و هوایی ویژه ای برخوردار است به گونه ای که در 5 ماه از سال دارای گرما و رطوبت بالایی می باشد به همین جهت تردد در هوای آزاد با مشکلات عدیده ای روبه رو می شود. یکی از ضرورت های زیرساختی جزیره کیش دسترسی راحت به حمل و نقل عمومی است.

تاکسی اینترنتی با هدف تسهیل خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران و با تاکید بر درخواست دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص تامین رفاه بیشتر در این جزیره راه اندازی شده و در دستور کار مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است. ارائه تمامی خدمات بر روی یک اپلیکیشن برای دسترسی راحتر به مجموعه ضرورت داشت پس تمامی این خدمات بر روی اپلیکیشن جامع آی کیش قرار گرفته است.

شهروندان و گردشگران تور کیش قادر خواهند بود با نصب اپلیکیشن I KISH از طریق نرم افزارهای گوگل پلی یا سیب اپ از بسیاری خدمات مورد نیاز در جزیره کیش بهره مند شوند.

کاربرانی هم که این اپلیکیشن را از قبل نصب کرده اند می توانند برای به روزرسانی این اپلیکیشن و استفاده از قابلیت های جدید از طریق نشانی app.kish.ir اقدام نمایند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما