ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس‌ جمهوری

 

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس‌ جمهوری

غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس‌ جمهوری دیدار کرد.

صبح روز شنبه 24 آذر ماه غلامحسین مظفری، مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش گزارشی از وضعیت موجود و طرح ها و پروژه های در دست اقدام منطقه آزاد کیش را ارائه نمودند. وی از حسن اعتماد رئیس‌جمهوری تقدیر و تشکر کرد.

حسن روحانی در این دیدار توصیه های ویژه ای جهت توسعه دانشگاه‌های فعال جزیره کیش در راستای موضوعات استارتاپ ها و فعالیت های دانش بنیان اعلام نمودند.

حسن روحانی در این دیدار رهنمودهایی به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بود جهت توسعه جزیره هندورابی به عنوان یک جاذبه ی گردشگری ویژه گردشگران تور کیش، موضوع کیش به عنوان پیوند دهنده اقتصاد ملی و جهانی، تسهیلات فراهم شده برای ثبت سفارش شرکت‌های خصوصی، توسعه مراکزی که به جذابیت کیش کمک کند، تأکید بر توسعه روابط با کشورهای اطراف به ویژه ظرفیت و پتانسیل کشورهای همسایه از جمله قطر به عنوان میزبان جام جهانی 2022 ارائه دادند.

از دیگر محورهای این دیدار شامل زیرساخت های اساسی جزیره کیش از جمله آب و برق، توسعه فرودگاه و بندر و درخواست از رئیس‌جمهوری به منظور توجه ویژه به جزیره کیش به عنوان پیوند دهنده سرزمین اصلی به اقتصاد جهانی می شود.

استفاده از صندوق توسعه ملی در خصوص پروژه ها و طرح های منطقه آزاد کیش از جمله مهمترین درخواست های مظفری، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با رئیس جمهوری بود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما