ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خودرو در کیش

جزیره کیش دارای دیدنیهای بی شماری است که جهت دسترسی به این اماکن به وسیله نقلیه نیاز خواهید داشت. یکی از این گزینه ها اجاره خودرو در جزیره زیبای کیش می باشد. بحث خودرو یکی از مباحثی است که مورد توجه علاقه مندان تور کیش به خودرو می باشد. در این مطلب در خصوص خودرو در کیش صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

 

خودرو در کیش

 

جزیره کیش جاذبه های گردشگری متعددی دارد و به عنوان یکی از شهرهای مهم ایران جهت بازدید گردشگران تور کیش و سپری کردن اوقات فراغت به شمار می رود. کرایه خودرو در جزیره کیش یکی از روش هایی است که گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا از دیدنیهای جزیره زیبای کیش لذت ببرند. گردشگران و علاقه مندان می توانند با هزینه ‌ای بسیار کم سوار ماشین‌ های لوکس و گران‌ قیمت شوند و آن را کرایه نمایند و به گشت ‌و‌گذار در جزیره زیبای کیش بپردازند.

عدم پرداخت گمرک یکی از دلایل پایین بودن قیمت خودرو در کیش است. قیمت خودرو در کیش دقیقا برابر با امارات متحده ی عربی که علاوه بر آن باید هزینه حمل و نقل به کیش و همچنین با پرداخت شش میلیون پلاک منطقه آزاد جزیره کیش را بگیرید. خودروهایی که در داخل ایران ممنوع است استفاده ی آن در جزیره کیش محدودیتی ندارد.

 

خودرو در کیش

 

کرایه خودرو در کیش

قطعا رانندگی در جزیره ای آرام و بدون ترافیک کیش بسیار لذت بخش خواهد بود به خصوص برای افرادی که در شهرهای شلوغ به خصوص تهران زندگی می کنند قطعا تجربه ای متفاوت و لذت بخش خواهت بود. تعداد زیادی پلیس راهنمایی رانندگی و همچنین دوربین های کنترل سرعت در جزیره کیش وجود دارد که رفتارهای پر خطر رانندگان را زیر نظر گرفته و در صورت عدم رعایت قوانین جریمه های سنگینی را متحمل خواهند شد.

مدارک مورد نیاز جهت کرایه اتومبیل در کیش

- کارت ملی

- اصل گواهینامه

- متقاضی می بایست یک فقره چک به ارزش ماشین و یا مبلغی را به امانت بگذارند، این نکته لازم به ذکر است پس از ارائه مدارک مورد نیاز قراردادی بین شرکت کرایه دهنده با کرایه گیرنده تنظیم می گردد.

- هزینه ی بنزین به عهده ی فرد اجاره کننده است.

- کرایه ماشین در کیش 24 ساعته است.

شرکت های کرایه دهنده اتومبیل مبلغی به مدت 3 الی 10 روز کاری به عنوان ضمانت خلافی نزد خود نگه می دارند و بعد از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو، این مبلغ به اجاره کننده بازگردانده می‌ شود.

پس از ارائه مدارک و هزینه مربوطه، قراردادی بین شما و شرکت اجاره ماشین در کیش بسته می ‌شود و طی آن مبلغ اجاره اتومبیل مشخص می ‌شود. توجه داشته باشید شرکت کرایه اتومبیل می بایست عضو مجمع رنت‌ کاران کیش باشد. بسته به زمان های مختلف، هزینه های متفاوتی پیش روی گردشگران جهت کرایه خودرو است.

 

خودرو در کیش

 

قوانین رانندگی در جزیره کیش

رانندگی شما توسط دوربین های کنترل سرعت کنترل می شود. در تمامی بخش های جزیره کیش دوربین کنترل سرعت قرار داده شده است. پس توصیه می شود طبق سرعت تابلوهای درج شده رانندگی کنید. اگر سرعت بالایی داشته باشید به صورت نامحسوس ثبت خواهد شد و با توجه به این که خلافی این جزیره مختص جزیره می باشد و در مکان دیگری ارزشی ندارد، می بایست برای خارج کردن خودرو در کیش جریمه ی مورد نظر را پرداخت کنید.

 

خودرو در کیش

 

در ذیل به تعدادی از قوانین رانندگی در جزیره کیش اشاره شده که رعایت آن ها به گردشگران تور کیش توصیه می شود.

- ممنوعیت آلودگی صوتی

- بستن کمربند ایمنی

- ممنوعیت بوق زدن در کلیه معابر

- ممنوعیت ریختن زباله از داخل خودرو

- در خیابان های کیش عوامل نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند.

- حداکثر سرعت در جزیره کیش 50 کیلومتر است.

- در جزیره کیش جریمه ها نسبت به سرزمین اصلی دو برابر است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما