ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید بلیط کیش لحظه آخری با قیمت مناسب و ارزان

 

خرید بلیط کیش لحظه آخری با قیمت مناسب و ارزان

کیش یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقاصد برای ایرانیان در تمامی فصول سال سفر می باشد. گشت و گذار در این جزیره بی شک با وجود تفریحات آبی و جاذبه های دیدنی بی نظیر سفری مملو از اتفاقات به یادماندنی را برایتان به همراه خواهد داشت. هتلهای کیش با کیفیت عالی و مجهز به تمامی امکانات رفاهی و تفریحی این جزیره، انتخاب هتل محل اقامت را در کیش برای میهمانان تور کیش باز گذاشته است. قطعا یکی از مهمترین مسائلی که هر گردشگر در سفر خود با آن روبه رو می شود، هزینه بلیط هواپیما است. خوشبختانه امروزه روش های بسیار و متفاوتی برای تهیه بلیط هواپیما وجود دارد یکی از این روش ها خرید بلیط کیش لحظه آخری است.

مزایای خرید بلیط کیش لحظه آخری

بیشتر آژانس ها و سایت های مسافربری در طول سال اقدام به رزرو یا چارتر کردن صندلی های پرواز کیش در زمان مشخصی می کنند و از این طریق می توانند خودشان قیمت بلیط های چارتری را تعیین کنند. زمانی که آژانس های مسافرتی و سایت های گردشگری تمامی بلیط های خود نتوانند بفروشند، اقدام به فروش بلیط های خود به صورت لحظه آخری می کنند تا سود قابل توجهی از این طریق به دست آورند. سایت ها و آژانس های مسافربری و گردشگری در این شرایط بلیط های خود را با تخفیف های 10 تا 50 درصدی عرضه می کنند. مسافر این فرصت را خواهد داشت تا بلیط لحظه آخری کیش را با قیمت ارزانتری خریداری کند و به جزیره کیش با صرف هزینه کمتری سفر کند.

مهمترین ویژگی های بلیط کیش لحظه آخری

بلیط لحظه آخری کیش از امکانات یکسانی با بلیط های سیستمی برخوردار هستند و می توان گفت بلیط لحظه آخری کیش با بلیط های معمولی هیچ فرقی ندارد. همچنین شرایط پروازی نیز دقیقا مشابه شرایط پرواز با بلیط های سیستمی است. پس این تصور غلط که بلیط لحظه آخری کیش چون ارزان هست، شرایط و صندلی مناسب ندارد را فراموش کنید. بلیط لحظه آخری همان بلیط معمولی است و فقط شما و آژانس چارتر کننده بلیط ها از قیمت بلیط آگاه هستید. یکی از مهمترین ویژگی های خرید بلیط ارزان کیش یا لحظه آخری پرداخت هزینه کمتر، شرایط و صندلی یکسان در مقایسه با بلیط های سیستمی می باشد.

با وجود اینکه بلیط لحظه آخری کیش به لحاظ مالی به صرفه می باشند اما برای ساعت آن حق انتخاب نخواهید داشت و این مسئله یکی دیگر از ویژگی های بلیط لحظه آخری و ارزان کیش به شمار می رود. بلیط های لحظه آخری قابلیت کنسل کردن و یا انصراف دادن را ندارند. اگر می خواهید بلیط را کنسل کنید ممکن است آژانس یا سایت مسافرتی تمام هزینه پرداختی شما را به عنوان جریمه نزد خود نگاه دارد. 

برای استفاده از بلیط کیش لحظه آخری باید هر لحظه آماده سفر باشید چراکه امکان دارد ساعاتی به پرواز شما باقی نمانده باشد. بهترین زمان برای تهیه بلیط لحظه آخری کیش فصل هایی است که حجم مسافر کم می باشد و شما در طول این فصول می توانید بلیط لحظه آخری خود را تهیه نمایید.

به دلیل اینکه بلیط لحظه آخری کیش به شما این فرصت را می دهد تا با قیمت ارزان تری بلیط خود را تهیه کنید، می توان گفت این بلیط ها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند.

لازم به ذکر است این نوع بلیط ها برای سفرهای خانوادگی و دسته جمعی مناسب نیست، زیرا چیدمان صندلی ها تصادفی است و مسافر نمی تواند صندلی خود را انتخاب نماید.

بلیط کیش لحظه آخری برخلاف بلیط سیستمی توسط چارتر کننده عرضه می شود. قیمت این بلیط ها توسط چارتر کننده تعیین می شود و تغییر در قیمت، پر شدن یا خالی ماندن پرواز به تصمیم چارتر کننده وابسته است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما