ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جوایز ارزنده و برنامه های شاد در جشنواره تابستانی کیش

 

جوایز ارزنده و برنامه های شاد در جشنواره تابستانی کیش

گردشگران با سفر در تور کیش تابستان 98 می توانند شانس برنده شدن خود را در یک دستگاه خودرو و صدها جایزه نقدی و غیر نقدی ارزنده دیگر امتحان کنند.

برنامه های متنوعی در اقصی نقاط جزیره کیش برگزار می شود که امسال برای برگزاری هر چه با شکوه تر جشنواره تابستانی و ایجاد فضایی شاد و مفرح برای گردشگران تلاش ویژه ای شده است.

در طول برگزاری جشنواره تابستانی همه روزه از ساعت 10 صبح تا 22 گردشگران با اجرای موسیقی و برنامه های شاد در فرودگاه بین المللی کیش استقبال می شوند.

جنگ های شاد شبانه که هر شب ساعت 22 و سی دقیقه در تالار شهر اجرا می شود علاوه بر برنامه های شاد و سرگرم کننده متناسب با گروه های مختلف سنی، جوایز نقدی و غیر نقدی به گردشگران اهدا می شود. 15 گردشگر هم به قید قرعه جهت شرکت در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه خودرو پژو 206 انتخاب می شوند. هر هفت دستگاه خودروهای پژو 206 برای هفت هفته جشنواره تابستانی خریداری شده و آماده تحویل هستند.

نخستین قرعه کشی خودروی جشنواره تابستانی 98 دوم مرداد در تالار شهر برگزار خواهد شد تا بعد از پایان مراسم خودرو پژو 206 به برنده خوش شانس جشنواره تابستانی کیش 98 اهدا شود.

امسال از خدمات نوین الکترونیکی و بستر سازی جزیره کیش به عنوان شهر هوشمند استفاده شده. امكان شرکت در قرعه کشی به صورت الکترونیکی به دو روش ارسال پیامک به سامانه 10000934 و یا مراجعه به اپلیکیشن آی کیش در نظر گرفته شده است.

15 نفر از گردشگران به قید قرعه، هر شب در مراسم قرعه کشی تالارشهر کاندیدای شرکت در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه آپارتمان در برج های طلایی کیش به ارزش 1 و نیم میلیارد تومان قرعه کشی می شوند. گفتنی است این قرعه کشی در مراسم اختتامیه جشنواره تابستانی برگزار خواهد شد.

از بخش های متنوع جشنواره تابستانی کیش 98 که در جنگ های شاد شبانه در تالار شهر کیش اجرا می شود شامل اهدا 3 کارت هدیه اینترنت 50 گیگ شرکت تله کیش، اهدای بلیت مراکز گردشگری و تفریحی کیش و جوایز ویژه ساکنان کیش می باشد.

لازم به ذکر است اجرای جنگ های شاد در تالار شهر را مجری توانمند کشورمان محمود شهریاری بر عهده خواهد داشت و در بخش طنز نیز هنرمندان مطرحی چون سامان گوران، علیرضا مسلمی و سیروس حسینی برنامه های شاد و سرگرم کننده ای برای گردشگران و ساکنان اجرا خواهند کرد. جناب خان نیز قرار است در بخش ویژه جنگ شبانه چهارشنبه دوم مرداد هنرنمایی کند.

در طول برگزاری جشنواره تابستانی در جنگ های شاد شبانه تالار شهر خاله نرگس و عمو شکلات چهره های محبوب کودکان نیز حضور خواهند داشت.

از دیگر برنامه های نشاط و شادی در نظر گرفته شده اجرای روزانه برنامه های موسیقی آئینی اقوام ایرانی در مراکز تجاری و گردشگری کیش و نور افشانی است که هر شب ساعت 22 و سی دقیقه در نوار ساحلی برگزار می شود.

گفتنی است جشنواره تابستانی کیش از 20 تیر و همزمان با ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) آغاز شده و تا 8 شهریور ادامه دارد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما