ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزیره کیش هفته ای به یادماندنی را تجربه کرد

 

جزیره کیش هفته ای به یادماندنی را تجربه کرد

در هفته گذشته جزیره گردشگری و تفریحی کیش شاهد برگزاری مراسم های ویژه به مناسبت روز خود بود و هفته ای سرشار از نشاط و فراموش نشدنی را پشت سر گذاشت.

به مناسبت نکوداشت روز کیش، این جزیره یک رویداد موفق و موثر را تجربه کرد که بیش از 40 برنامه فرهنگی، هنری، عمرانی و اقتصادی اجرا و سیمای درخشانی از این شهر مرجانی به معرض نمایش درآمد.

تمامی مدیران و اهالی رسانه و همه دست اندرکاران ویژه روز کیش همه تلاششان کردند تا در تدارک، برگزاری و انعکاس این رویداد وقفه ای پیش نیاید. در کل شاهد هفته ای پرکار و سخت در جزیره کیش بودیم. ولی خوشبختانه نتیجه مثبت و نیل به اهداف مورد نظر، کام همه را شیرین کرد و روز ماندگاری را ثبت کرد.

همچینین حضور گردشگران و مسافران و استقبال آن ها از این رویداد لحظات به یاد ماندنی را رقم زد و بازار کسب و کار، مراکز تفریحی، فروشگاه ها و مراکز اقامتی رونقی تازه گرفت.

برگزاری برنامه های شاد، آذین بندی شهر، تخفیفات 50 درصدی مراکز اقامتی و خدمات تفریحی دریایی، حمل و نقل رایگان، ارائه سیم کارت های تله کیش، برپایی نمایشگاه کتاب و فهرستی از خدمات شهری، هوای دلپذیر و خود نمایی گلهای رنگارنگ در همه معابر، میادین و خیابانها و.... تنها بخشی از فعالیت هایی بود که بر جاذبه های متنوع تفریحی جزیره کیش افزود و زمینه را برای حضور چشمگیر گردشگران و مسافران تور کیش فراهم ساخت.

گردشگران و کیشوندان، کسبه در گفتگوهایی جداگانه از برگزاری این رویداد و افزایش ورود گردشگران ابراز رضایت کرده و اعلام کردند امید داریم این روز را به هفته کیش تبدیل کنیم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما