ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جزیره کیش محلی برای تولید و تبادل کالا وخدمات گردشگری

 

جزیره کیش محلی برای تولید و تبادل کالا وخدمات گردشگری

روز سه شنبه پس از افتتاح دهمین نمایشگاه بازار سفر کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با شرکت کنندگان و غرفه داران گفت و گو کردند و در ارتباط با کیفیت برگزاری این نمایشگاه فرمودند: با توجه به اینکه فرصت کمی داشتیم و چند نمایشگاه گردشگری با نمایشگاه کیش همزمان بوده و همچنین رقابت زیاد ولی از نظر کیفیت برگزاری و تنوع کالاها و خدمات ارائه شده نمایشگاه بازار سفر کیش جایگاه ارزشمندی دارد.

دکتر انصاری لاری بیان کردند: این نمایشگاه در حوزه خدمات سفر برگزار می شود و نمایشگاه گردشگری از نظر شکل و محتوای قوی تری اجرا خواهد شد.

حضور شرکت های مختلف از سراسر ایران قطعا زمینه ی مناسبی را برای تبادل تجربیات ارائه خواهند دارد. بازدید فعالان حوزه گردشگری در کیش از این نمایشگاه دریچه تازه ای را جهت تبادلات اطلاعات و دستاوردها به وجود خواهد آورد. بسیاری از تولیدکنندگان کالاهای گردشگری و خدمات سفر می توانند اقدام به انتقال محل تولید محصولات خود به کیش کنند. فعالان حوزه گردشگری نیز کیش این فرصت را خواهند داشت تا نیازهای خود را از تولیدکنندگان داخلی تامین نمایند. در واقع این نمایشگاه فرصت بسیاری خوبی را برای فعالان عرصه گردشگری ایجاد می کند تا با تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات آشنا شوند.

دکتر انصاری لاری در ارتباط با قیمت بلیط هواپیما بیان کرد: به دلیل گران شدن نرخ ارز به تبع آن بلیت هواپیما گران شده است. سازمان منطقه آزاد کیش جهت کاهش هزینه های سفر به کیش نرخی برای بلیت شرکت هواپیمایی کیش ارائه داده است که بسیار پایین تر از قیمت بلیت سازمان هواپیمایی کشوری می باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین اضافه کرد: از اقدامات مدیریتی جهت تعدیل نرخ پروازها، می توان به عرضه بلیت ارزانتر به شهروندان با ارائه تخفیف 20 درصدی و همچنین عرضه بلیت تهران کیش تهران با نرخ 550 هزار تومان برای گردشگران اشاره کرد.

دکتر انصاری لاری بیان کرد: در جشنواره تابستانی جزیره کیش امسال شاهد رشد 10 درصدی گردشگران تور کیش بودیم. البته با توجه به خدماتی نظیر ارائه کارت های هدیه، برگزاری جشنواره ها، اهدای جوایز و اجرای برنامه های متنوع در غنی بخشی جشنواره تابستانی را نباید فراموش کرد.

دهمین نمایشگاه بازار سفر کیش در زمینی به مساحت 21 هزار متر مربعی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره زیبای کیش برگزار می شود که تا 8 شهریور ادامه دارد. این نمایشگاه به همت شرکت رستاک پاد ویژن و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و با حضور 150 شرکت از سراسر کشور در دو بخش هتلداری وگردشگری در حال برگزاری است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما