ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تشدید طرح های ترافیکی در کیش

 

تشدید طرح های ترافیکی در کیش

معاون اجتماعی پلیس کیش بیان کرد طرح های ترافیکی در جزیره کیش با جدیت بیشتری کنترل خواهد شد.

سروان محمدزنگانه با اشاره بر موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش بیان داشتند: برای اینکه به روزهای مطلوب کیش به لحاظ فرهنگ ترافیک برگردیم به مشارکت و همکاری عمومی همه دستگاه ها و مردم نیازمندیم.

وی بیان داشت: مقرر شده است در قالب گشت های كنترل نامحسوس با مشارکت 100 درصدی معاونين و روسای پليس های تخصصی فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش در تمامی معابر شهر طرح برخورد با تخلفات راهنمایی و رانندگي اجرا شود.

زنگانه افزود: در جزیره کیش امروزه شاهد عدم توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه از سوی ناوگان حمل و نقل عمومی هستیم و این موضوع سبب شده تا تماس های مردمی بسیاری با 110 ، 197 و رسانه های جمعی باشیم که نارضایتی های عمومی را در جزیره کیش به همراه دارد.

معاون اجتماعی پلیس کیش در ادامه اضافه کرد: طبق آمار به دست آمده متأسفانه بیش از 90 درصد تخلفات راهنمایی و رانندگی در سال 1397 و 2 ماهه 1398 از سوی کیشوندان و رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی جزیره گزارش شده است.

وی توجه به قوانین را از ضروریات حفظ نظم و امنیت در هر جامعه دانست و افزود: مصمم هستیم با اجرای طرح های پیشگیرانه پلیس و همچنین مشارکت مردم در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

مشارکت عمومی همه دستگاه ها و مردم در حل مشکلات و معضلات این حوزه مثمر ثمر خواهد بود و جریمه کردن و برخورد سلبی از سوی پلیس تنها راه حل نیست.

در صورت لزوم و بر اساس نیاز، تشدید طرح های پیشگیرانه پلیس پیش بینی و بصورت ویژه اجرا خواهد شد.

جزیره زیبای کیش دارای مساحت 91 کيلومتر مربعی است که بيضی مانند بوده و در فاصله 18 کيلومتری از بندر گرزه واقع شده است. فرودگاه بين المللی کيش در مرکز و در بخش مرتفع جزیره یعنی حدود 40 – 35 متر ارتفاعی قرار گرفته است. بيشترين شيب جزيره از شمال فرودگاه به طرف ساحل (هتل شايان) می باشد. در حال حاضر این جزیره انتخاب علاقه مندان به اماکن دیدنی خاص، تفریحات آبی، پاساژگردی است. جزیره کیش همه ساله با فرا رسیدن سال نو جشنواره، جنگ های شادی و در کل برنامه های ویژه ای در نظر می گیرد که مورد توجه گردشگران خواهد بود. بازدید از مراکز دیدنی کیش را از دست ندهید. برخی از دیدینیهای کیش که می توان اشاره نمود شامل ساحل مرجانی جزیره، کشتی یونانی کیش، نمايشگاه دائمی استاد كيومرث صياد، آب انبار سنتی، اسكله بزرگ تفريحی كيش، پارك دلفين، باغ پرندگان، مجموعه درخت سبز کیش، شهر زير زمينی كاريز، لاك پشت های دريايی، آكواريوم کیش، گذر هنرمندان، شهر باستانی حريره، سافاری كيش و... می باشد. در ضمن بازارهای کیش را نباید فراموش کرد، بازار پرديس مركز تجاري كيش، بازار زيتون کیش، بازارمرجان، بازار مرواريد، بازار مريم، بازارپارس خليج، بازار پانيذ، بازار صفين، بازارونوس از بهترین بازارهای کیش به شمار می رود که دارای اجناسی با کیفیت و یا حتی برند از معروف ترین مارک های دنیا هستند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما