ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تاکید رئیس جمهوری بر تقویت زیرساخت‌های گردشگری کیش

 

تاکید رئیس جمهوری بر تقویت زیرساخت‌های گردشگری کیش

 

حسن روحانی در دیدار با غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش به ظرفیت‌ها و موقعیت بی‌بدیل جزیره کیش اشاره نمودند و به تسریع اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و گردشگری این جزیره تاکید کردند و همچنین جذب سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم خارج را امر ضروری بیان نمودند.

در ابتدای این دیدار غلامحسین مظفری رئیس هیات ‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گزارشی از ظرفیت‌ها و توانایی‌های منطقه‌ آزاد کیش و همچنین وضعیت پروژه‌ها و اقدامات در دستور کار را به اطلاع رئیس جمهوری رساندند.

در ادامه وی افزود: زمینه‌های بسیار مناسب برای جذب سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور فراهم گشته است که با توجه به رفع محدودیت معامله و خرید ملک برای افراد دو تابعیتی در کشور ضروری است.

از جمله مواردی که توسط رئیس‌ جمهور در این دیدار مورد تاکید قرار گرفت می توان به ساخت و احداث سالن‌های مناسب برای برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی در سطح سران کشورها، تأکید بر ایجاد پایگاه صادراتی در حوزه صنایع‌دستی مانند فرش، گیاهان دارویی و همچنین ایجاد صنایع بسته‌بندی براساس استانداردهای بین‌المللی در جزیره کیش اشاره نمود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ظرفیت های جزیره کیش جهت افزایش گردشگران تاکید نمودند که برای نیل به این هدف تمهیدات لازم برای پروازهای شرکت‌های هواپیمایی از کشورهای منطقه به مقصد کیش اشاره کردند که مورد تأیید و تأکید رئیس جمهوری نیز قرار گرفت.

در واقع این دیدار دوم مظفری با رئیس‌جمهوری است که برای تکمیل پروژه‌های در حال احداث نظیر ترمینال جدید فرودگاه بین‌المللی کیش، لایروبی اسکله 35 هزارتنی و بازسازی فضاها و اماکن ورزشی را از جمله طرح های در دست اقدام در جزیره کیش عنوان گردید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما