ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تاسیس دو سایت جدید مینی گلف در جزیره کیش

 

تاسیس دو سایت جدید مینی گلف در جزیره کیش

آخر هفته جاری دبیر فدراسیون گلف ایران به جزیره زیبای کیش سفر خواهد کرد.

مهرداد جمشیدی در خصوص امکانات کیش برای میزبانی مسابقات اوپن جهانی و رقابت‌های مینی گلف آسیایی گفت: جزیره کیش را می توان به عنوان اولین سایت مینی گلف کشور معرفی کرد. جالب است بدانید این سایت پیش از تاسیس انجمن مینی گلف در پارک المپیک جزیره وجود داشته است و به علت توریستی بودن جزیره کیش مورد استقبال بسیاری از گردشگران و مسافران قرار گرفته است. 

وی بیان کرد: مهرماه سال آینده میزبان رقابت‌های مینی گلف آسیا و اوپن جهانی در جزیره کیش خواهیم بود. با میزبانی ما موافقت شده و مقرر شده آذر ماه در مجمع عمومی این موضوع عنوان گردد. با در نظر داشتن شرایط زیرساختی جواز میزبانی رقابت‌ها به صورت صد در صد نهایی خواهد شد و به همین منظور آخر هفته جاری از چهارشنبه تا جمعه برای نهایی کردن این موضوع به جزیره کیش سفر خواهم کرد.

دبیر فدراسیون گلف ادامه داد: کلاس‌های آموزشی برای آموزش دهندگان این رشته قرار است انجام اجرا شود. همچنین می توانم این قول را بدهم که دو سایت مینی گلف دیگر در دست ساخت قرار میگیرد تا بدین صورت شرایط پذیرش ما از مسابقات آسیایی و جهانی به طور کلی فراهم شود.

با در نظر داشتن موقعیت استراژیک جزیره برای جذب گردشگر تمامی امکانات و خدمات، برنامه ها و فستیوال ها فراهم شده است و هر روز شاهد توسعه و پیشرفت این جزیره مرجانی هستیم. مینی گلف در جزیره کیش می تواند به عنوان یک تفریح جدید به لیست تفریحات غیر آبی کیش اضافه شود و مسافران تورهای ارزان کیش در صورت تمایل می توانند از آن استفاده کنند. جزیره کیش از مراکز خرید، جاذبه های گردشگری و بناهای باستانی گرفته تا رستوران و تفریحاتش حرفای بسیاری برای گفتن دارد. جزیره کیش جزو مناطقی از کشور است که با یک سفر دل آدم سیر نمیشود و هوس سفر به کیش به دل مسافران کیش می افتد. طبعا با تورهای دو و سه روزه کیش زمان برای گشت و گذار و لذت بردن از کیش بسیار کم خواهد بود. مسافران تور کیش با یکبار سفر به جزیره برای سفر دوم خود برنامه ریزی می کنند. یکی از موارد مهم در سفر برنامه ریزی دقیق و درست است. با یک برنامه صحیح می توان حتی در همین دو و سه روز نیز از جزیره کیش لذت برد. با توجه به امکانات لوکس و مدرن جزیره، برخی از مسافران این جزیره را سفری گران تلقی می کنند. اما باید بدانند با مدیریت هزینه ها می توان در جزیره لوکس کیش نیز ارزان سفر کرد. بهتر از قبل سفر اطلاعاتی در مورد تورهای ارزان کیش داشته باشید. دنبال تورهای تخفیف دار و لحظه آخری کیش باشید. اگر محل اقامت برایتان چندان مهم نیست و فقط برای استراحت به هتل می روید، پیشنهاد می شود هتل های ارزان کیش را رزرو کنید. برای صرف غذا به رستوران های ارزان قیمت کیش که از کیفیت مناسبی نیز برخوردار هستند، سری بزنید. با مدیریت هزینه ها می توانید هزینه های خود را برای گشت و گذار و تفریحات کیش خرج کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما