ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش فردا آغاز خواهد شد

 

بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش فردا آغاز خواهد شد

بالاخره بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش از 20 تیر به مدت 50 روز برگزار خواهد شد.

صبح روز دوشنبه جلسه ای باحضور مجید ملانوروزی معاون گردشگری و محمد پورسینا مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، محسن قریب مدیرعامل موسسه جشنواره ها و مناسبت‌ها، مسیح الله صفا رئیس جامعه هتلداران، رحمان سادات نجفی رئیس جامعه بازاریان با جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد که گزارشی کلی از برنامه‌های بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش ارائه گردید.

مدیرعامل موسسه جشنواره ها و مناسبت‌ها جشنواره تابستانی کیش را یکی از معتبرترین جشنواره ها معرفی کردند و بیان داشتند که بیش از دو دهه از فعالیت این رویداد می گذرد. هدف از برگزاری جشنواره تابستانی توسعه گردشگری، رونق اقتصادی، در ایام تابستان که حجم مسافران کمتر است، بیان کرد. گردشگران می‌توانند در تابستان نیز از جزیره زیبای کیش لذت ببرند.

 محسن قریب افزود: این جشنواره از 20 تیر شروع  و تا 8 شهریور ماه در 50 روز ادامه خواهد داشت. برنامه‌های مختلف فرهنگی و تفریحی متفاوتی در جشنواره همانند سال های گذشته در نظر گرفته شده است.

استقبال فرودگاهی از دیگر برنامه های این جشنواره است که از ساعت 11 صبح تا 22 شب ارائه می شود. جنگ‌های شبانه نیز در تالار شهر از ساعت 22 تا 20 دقیقه بامداد برگزار خواهد شد. حداقل دو کنسرت در هفته به همراه سایر برنامه‌های شاد فرهنگی در جشنواره تابستانی امسال در نظر گرفته شده است. با توجه به گرمای هوا سعی بر این است که برنامه‌های هنری در محیط های بسته برگزار شود.

قریب بیان کرد : مراسم نور افشانی بخش جداناپذیر تمامی مراسمات کیش است که هر شب از ساعت 22 همزمان با شروع جنگ های شبانه تالارشهر برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: جوایز ارزنده نقدی و غیر نقدی هر شب به شرکت کنندگان در قرعه کشی اهدا خواهد شد. خودرو 206 نیز برای قرعه کشی‌های هفتگی در نظر گرفته شده است.

نحوه تبلیغات جشنواره قریب بدین صورت است که تبلیغات در شهرستان‌ها با نصب بیلبوردهای شهری و در 20 ترمینال فرودگاهی کشور صورت خواهد گرفت و در صورت مساعد بودن شرایط تبلیغات تلویزیونی جشنواره نیز در نظر گرفته می شود.

مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش در سالن همایش‌های خلیج فارس با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و دیگر مسئولان محلی و کشوری برگزار می شود. از ایده‌های نو و خلاق در ستاد جشنواره‌ها حمایت می‌کنیم و جشنواره تابستانی کیش کاملا تحت کنترل موسسه جشنواره‌ها برگزار می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما