ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با صخره قارچی کیش بیشتر آشنا شوید!

هر ساله شمار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی به جزیره ی کیش سفر می کنند، در سفر به جزیره ی کیش در کنار لذت بردن از تفریحات آبی نباید از تماشای جاذبه های طبیعی این منطقه غافل شد این جزیره  برای آن دسته از افرادی که به طبیعت گردی علاقه دارند بسیار مناسب است و می تواند سفری خاطره انگیز را برای آن ها فراهم کند. به طور کلی یکی از دلایل محبوبیت این جزیره برای گردشگران و تبدیل شدن آن به یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری ایران وجود جاذبه های گوناگون در این منطقه می باشد، یکی از دیدنیها و تفریحات کیش که به شما پیشنهاد می کنیم در سفر خود به این منطقه حتما از آن دیدن کنید وجود صخره ای است که در خط ساحلی جزیره قرار دارد این صخره که یکی از پدیده های طبیعی جزیره می باشد مانند یک قارچ ازدل آب بیرون آمده و به صخره ی قارچی یا صخره ی سنگی معروف است، برای آشنایی بیشتر با این جاذبه ی دیدنی کیش و نحوه ی پیدایش آن تا پایان مقاله با ما همراه شوید.

با صخره قارچی کیش بیشتر آشنا شوید!

نحوه ی پیدایش صخره قارچی کیش

صخره ی قارچی قسمتی از ساحل جزیره بوده است که به دلیل اصابت امواج دریا و فرسایش به مرور زمان به این صورت درآمده است، به شما پیشنهاد می کنیم در سفر خود به تور کیش در هنگام غروب به تماشای این صخره بروید وجود این صخره ی زیبا در کنار لنجی که روزی نماد رونق اقتصاد و کسب و کار بومیان منطقه بوده است باعث زیبایی بیشتر جزیره شده است علاوه بر این صخره ی قارچی را می توان یکی از زیباترین مکان ها برای عکاسی در کیش دانست. این لنج که توسط کارشناسان جزیره مرمت شده است دارای نورپردازی های زیبایی می باشد که در شب منظره ای بسیار زیبا را ایجاد می کند.

آدرس صخره قارچی کیش

این جزیره در شمال غربی جزیره و در نزدیکی کلبه هور کیش واقع شده است به طور کلی این صخره ها بر اثر گذشت زمان و فرسایش ایجاد شده اند. علاوه بر این لنجی در نزدیکی این صخره قرار دارد که نشانی از رونق و کسب و کار بومیان این جزیره می باشد علاوه بر این این لنج دارای نورپردازی های زیبایی می باشد که نظر هر مسافری را به خود جلب خواهد کرد.

به طور کلی در سراسر دنیا وجود این صخره ها با اشکال عجیب به دلیل تغییرات جوی و گذر زمان می باشد دلیل رنگ های متنوع در صخره سنگی وجود مرجان ها در اطراف صخره می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما