ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازدید 20 هزار نفر از نمایشگاه کتاب کیش

 

بازدید 20 هزار نفر از نمایشگاه کتاب کیش

امسال از نمایشگاه سراسری کتاب کیش استقبال بسیاری شد. نمایشگاه کتاب کیش که از 17 تا 25 آبان ماه در زمینی به وسعت 3 هزار مترمربع در تالار شهر کیش برگزار شد با استقبال 20 هزار نفری مواجه شد.

در این نمایشگاه جدیدترین محصولات فرهنگی در قالب 15 هزار عنوان کتاب با موضوع های عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان شناسی، مذهبی ،مدیریت، بازرگانی، زبان، کامپیوتر، معماری، هنر، گردشگری، ورزشی، آشپزی، اجتماعی، سیاسی، حقوقی، صنایع دستی و کتاب های صوتی در بخش کودک و نوجوان ارائه شد.

داوود رادمند مدیر و برگزار کننده نمایشگاه کتاب کیش در ارتباط با استقبال خوبی که از این نمایشگاه شد گفت: ده هزار فاکتور خرید از این نمایشگاه داشتیم که این فاکتورها اغلب متعلق به خانواده ها بود و با احتساب هر فاکتور دو بازدید کننده که حداقل میزان بازدید کننده ها است بیش از 20 هزار نفر از نمایشگاه کتاب کیش دیدن کرده اند.

وی در ادامه بیان کرد: ارائه کتاب های تازه منتشر شده، حضور ناشران فعال، تامین کتب براثر نیاز اقشار وسنین مختلف، فضا سازی خوب که شامل راهروها، محل استراحت وچیدمان خوب کتاب ها، ارائه تخفیف 50 درصدی از جمله عواملی بود که در برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه و استقبال خوب بازدیدکنندگان تور کیش موثر بود.

این نمایشگاه با رضایتمندی 90 درصدی بازدید کننده ها همراه بود. در حال تحلیل و بررسی عملکرد نمایشگاه و خریداران به لحاظ موضوع، محتوا، سن و گرایش ها هستیم و سعی داریم تا نیاز جزیره کیش را برمبنی تقاضای مخاطبان درمورد کتاب ها بررسی کنیم و درسال های آینده براساس نیاز و علاقمندی مخاطبان کتاب ها ارائه شوند.

قرار است نمایشگاه کتاب کیش به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و با همکاری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به صورت رویدادی سالانه برگزار شود و 200 ناشر برجسته کشور آثار خود را عرضه کنند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما