ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین اتوبوس گردشگری کیش راه اندازی شد

 

اولین اتوبوس گردشگری کیش راه اندازی شد

جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری ایران برای جذب گردشگر خدمات و امکانات متنوع و جدیدی را ارائه می دهد. یکی از این خدمات که به صورت آزمایشی و اولین بار قرار است در جزیره کیش راه اندازی شود، اتوبوس گردشگری کیش است که با هدف جذب گردشگران فراهم شده است. بدین صورت یک تفریح به تفریحات کیش اضافه شد.

علی مقدس زاده مدیرعامل شرکت آب و عمران و خدمات کیش در مراسم راه اندازی اولین اتوبوس گردشگری جزیره کیش بیان کرد: فراهم کردن بسترهای لازم برای استفاده کیشوندان و گردشگران و مسافران جهت ارائه خدمات و سرویس های مرسوم و متداول مناطق گردشگری از ماموریت ها و وظایف حوزه مدیریتی ما در شرکت آب و عمران و خدمات کیش است. در بیشتر کشورهای دنیا بخصوص مناطقی که میزبان گردشگران زیادی هستند، چنین امکاناتی نقیله ای را برای جذب و رضایت گردشگران استفاده می کنند و استفاده از آن امر ضروری و لازم برای ارائه خدمات متنوع و جذاب و تامین خواسته های گردشگران به شمار می رود.

وی در ادامه بیان کرد: اتوبوس گردشگری در کیش جای خالی اش بسیار احساس می شد و امروز خرسندیم که با حمایت مدیران ارشد سازمان و شورای ترافیک و پلیس راهور توانستیم اولین اتوبوس گردشگری کیش را راه اندازی کنیم. وی افزود امیدواریم با راه اندازی این پروژه زمینه ای برای ایجاد جذابیت و تنوع در ارائه خدمات گردشگری و رونق اقتصادی در جزیره کیش پیش رو داشته باشیم.

مقدس زاده به استقبال از این طرح ویژه و جذاب اشاره نمودند و به حمایت قاطع خود و سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کردند و بیان داشتند: این اتوبوس در مسیرها و ایستگاه های ویژه مناطق گردشگری کیش رفت و آمد خواهد داشت و میتوانید ضمن حمایت از این طرح در مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری کیش دیدن کنید، و به روان سازی و خدمات دهی هر چه بیشتر ناوگان حمل و نقل عمومی کیش بدون ایجاد کوچکترین تداخلی نقش مثمر ثمری را ایفا کنند.

امیر غفارپور سرمایه گذار این طرح گفت: از یک سال پیش تصمیم بر آن شد کیش را به عنوان اولین شهری در ایران معرفی کنیم که این از امکان بهره مند است و این گونه شد که اقدام به ورود اولین اتوبوس نمودیم و با حمایت های صورت گرفته و با طی مراحل قانونی مانند دریافت استاندارد های لازم، امروز شاهد اولین اتوبوس توریستی (هاپ آن هاپ آف) در کشور هستیم. این وسیله یکی از تجهیزات و ساختارهای متداول در اکثر مناطق گردشگری دنیاست و استقبال خوبی را نیز از گردشگران به همراه داشته است.

وی افزود: 18 ایستگاه برای تکمیل پکیج کامل این ناوگان برای تردد و خدمات دهی پیش بینی شده است و 4 دستگاه اتوبوس دیگر نیاز داریم که امیدواریم تا در سریع ترین وقت، مساعدت های لازم جهت تسریع و تسهیل ورود و پلاک گذاری انجام شود تا شاهد استفاده کامل گردشگران از این طرح جذاب در کیش باشیم.

وی افزود: برای راه اندازی این پروژه بیش از 10 میلیارد تومان سرمایه گذاری اولیه صورت گرفته است.

شما هم می توانید با رزرو تور کیش پاییز 98 از تفریح جدید در کیش استفاده کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما