ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اقدامات مهم هتل ها برای مقابله با ویروس کرونا

با شروع مجدد سفرها و بازگشایی برخی از مقاصد بعد از ایام قرنطینه شاید برایتان جالب باشد که در خصوص اقدامات پیشگیرانه که هتل ها موظف به انجام آن ها هستند آشنا شوید، ما قصد داریم در این مقاله به برخی از مهم ترین اقداماتی که هتل ها با رعایت آن ها می توانند بدون نگرانی اقدام به پذیرش مسافر کنند را بررسی کنیم. اگر با شروع پروازهای کیش شما هم قصد دارید با تور کیش به این جزیره سفر کنید پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

اقدامات مهم هتل ها برای مقابله با ویروس کرونا

به طور کلی یکی از مهم ترین اقدامات پیشگیرانه برای انتقال ویروس کویید-19 الزام استفاده از ماسک و دستکش برای تمامی کارکنان در بخش های مختلف هتل می باشد که باید توسط مدیر هتل انجام شود. از دیگر عوامل مهمی که از انتقال بیماری در هتل ها جلوگیری می کند وجود درب هایی است که به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

فاصله گذاری اجتماعی در رستوران هتل

یکی از مهم ترین عواملی که هتل ها باید در روزهای کرونایی به آن توجه داشته باشند فاصله گذاری اجتماعی در کافی شاپ و رستوران هتل می باشد، بهتر است افراد با رعایت فاصله ی اجتماعی در رستوران حاضر شوند البته ممکن است برخی از هتل ها امکان سرو وعده های غذایی در داخل اتاق را برای میهمانان فراهم کرده باشند در این صورت بهتر است افراد مسئول از ماسک و دستکش استفاده کنند.

امکانات ورزشی هتل ها

وجود استخر، سونا، جکوزی و سالن های ورزشی یکی از مزیت های هتلهای کیش به حساب می آید، با وجود این که بسیاری از هتل ها اقدام به ضد عفونی کردن وسایل ورزشی در سالن های خود کرده اند ولی به مسافرین تور کیش پیشنهاد می کنیم فعلا از این تفریحات صرف نظر کنند. اگر شما هم تصمیم دارید در آخرین ماه از فصل بهار با تور کیش بهار به این جزیره سفر کنید بهتر است استفاده از این تفریحات ورزشی را به زمان دیگری موکول کنید.

آسانسور

با این که برخی از هتل ها برای استفاده ی میهمانان از آسانسور با قرار دادن مواد ضد عفونی کننده سلامت آن ها را تضمین می کنند ولی بهتر است مسافران از دستکش برای تماس با دکمه های آسانسور استفاده کنند.

از دیگر اقدامات مهمی که باید توسط مسئولین هتل ها انجام شود آموزش کارکنان هتل در خصوص اقداماتی است که باید انجام دهند، بهتر است در صورت شناسایی فرد مشکوک سریعا با واحدهای درمانی تماس بگیرید، استفاده از ژل های ضد عفونی کننده، ماسک، دستکش و شست و شوی مکرر دست ها که باید توسط مسافرین و مسئولین هتل ها انجام گیرد از دیگر اقداماتی است که می تواند از انتقال این بیماری جلوگیری کند. اگر مسافر هستید و تصمیم دارید با تور کیش خرداد 99 به این جزیره سفر کنید می توانید با رعایت موارد و نکات ذکر شده سفر سلامتی را تجربه کرده و بدون نگرانی از انتقال این بیماری اوقات خوشی را سپری کنید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما