ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اقامت در دریا با هتل ترنج کیش

 

اقامت در دریا با هتل ترنج کیش

تصور کنید در یک هتلی همانند به یک زیر دریایی اقامت می کنید که می توانید گونه های دریایی را تماشا نمایید. امکان اقامت در چین هتلی در آینده ای نه چندان دور امکانپذیر است. هر چند هنوز در کیش هتلی به صورت زیر دریایی وجود ندارد. هتل ترنج کیش به جای چنین هتلی در حال فعالیت است که توانسته است رضایت گردشگران تور کیش را به خود جلب نماید.

زمانی که از دور هتل ترنج کیش نگاه می کنید شبیه به ساختمان های قدیمی سامورایی ها بر روی آب است تنها با این تفاوت که در منطقه ای گرمسیری واقع شده اند. در این هتل امکان مشاهده دریا از کف اتاقتان فراهم شده است که قطعا تجربه ی متفاوتی را برایتان رقم خواهد زد.

علاوه بر اینکه این فرصت را خواهید داشت تا از کف اتاقتان دریا را مشاهده نمایید می توانید از صدای امواج دریا نیز لذت ببرید. به محض خروج از اتاق هتل با دریا مواجه می شوید که شما را محصور کرده است. با اقامت در هتل ترنج چند روزی از صدای ماشین ها خبری نیست و تنها صدای امواج را خواهید شنید.

هتل ترنج کیش همانند اقامت در قایقی آرام و لوکس است که گویی در جزیره ای متوقف شده است و یا شبیه به چادری است که کنار ساحل در جزیره آرام هندورابی اما با امکانات لوکس قرار گرفته است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما