ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

افتتاح نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی در کیش

 

افتتاح نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی در کیش

نمایشگاه مردم‌شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی با همکاری معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش و فرهنگسرای سنای و توسط دانشجویان رشته هتلداری دانشگاه علمی کاربردی کیش برگزار شد.

محمدعلی یوسفی مدرس درس مردم‌شناسی دانشگاه علمی کاربردی کیش و مسؤول برگزاری این نمایشگاه به استقبال خوب دانشجویان جهت برپایی این نمایشگاه اشاره کردند و اظهار داشتند: با هدف اعتلاء فرهنگ ایران زمین، از دانشجویان رشته هتلداری درخواست می کنیم تا کارهای فرهنگی، هنری، صنایع دستی و .... را که نشان از فرهنگ و سنت ایران زمین دارد را در نمایشگاهی گرد هم آوردند. گفتنی است این چهارمین دوره ای است که اقدام به برپایی این نمایشگاه کرده ایم.

وی در ادامه از حضور در این نمایشگاه به‌عنوان یک کار عملی، و بخشی از نمره درس مردم‌شناسی برای دانشجویان محسوب می‌شود، بیان کرد: دانشجویان، وسایل مختلفی را از استان‌های مختلف به دانشگاه علمی کاربردی کیش آورده اند‌ و در معرض نمایش عموم قرار داده اند تا گردشگران تور کیش و کیشوندان با صنایع‌دستی نقاط مختلف کشور آشنا ‌شوند.

علاقمندان این فرصت را خواهند داشت تا از این نمایشگاه که تا روز پنجشنبه 6 دی از ساعت 9 الی 14 و عصرها از ساعت 17 الی 21:30 دایر است به فرهنگسرای سنایی مراجعه نمایند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما