ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اصطلاحات مهمی که برای رزرو هتل های کیش باید بدانید!

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از سفر به جزیره ی کیش رزرو هتل در این منطقه می باشد شما می توانید از بخش رزرو آنلاین بلیط با وارد کردن اطلاعات سفر شامل تاریخ رفت وبرگشت اقدام به رزرو هتل خود مورد نظر به صورت آنلاین کنید، ممکن است هنگام رزرو یا پذیرش در هتل با کلماتی مانند واچر هتل، چک این ویا اصطلاحاتی از این دست مواجه شوید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه در هنگام سفر و اقامت در هتل با مشکلی مواجه نشوید و با این اصطلاحات رایج آشنا شوید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اصطلاحات مهمی که برای رزرو هتل های کیش باید بدانید!

واچر هتل

به طور کلی واچر تاییدیه ای است که از سوی هتل به شما داده می شود وبه معنای رزرو اتاق شما در هتل مورد نظر می باشد واچر هتل نشان دهنده ی این است که شما هزینه ی اقامت در هتل را به طور کامل پرداخت کرده اید، واچر هتل شامل اطلاعاتی از جمله تعداد روزهای اقامت، تاریخ ورود و خروج به هتل، نام هتل، تعداد میهمانان و مشخصات هتل خواهد بود که بعد از قطعی شدن رزرو در اختیار مسافر قرار می گیرد.

چک این ( Check in )

یکی از اطلاحات رایج در هتلهای کیش که در هنگام ورود و زمان پذیرش به شما گفته می شود چک این یا زمان ورود شما به هتل می باشد شما بعد از تحویل مدارک مربوطه می توانید اقامت خود را در هتل آغاز کنید ، در بیشتر هتلهای کیش ساعت 12 یا 14 زمان تحویل اتاق می باشد.

چک اوت  ( Checkout )

زمانی که اقامت شما در هتل به پایان می رسد و قصد دارید هتل را ترک کنید از این اصطلاح را خواهید شنید. به طور کلی چک اوت به معنای تحویل اتاق به هتل می باشد.

خدمات فولبرد و هافبرد

از دیگر اصطلاحات رایج در هنگام رزور هتل Full Board و Half Board می باشد فولبرد به معنای رزرو هتل به همراه سه وعده ی غذایی خواهد بود به طور کلی شما در هنگام رزرو اتاق با خدمات فولبرد علاوه بر برخورداری از امکانات و خدمات هتل می توانید از سه وعده ی غذایی به صورت رایگان استفاده کنید. اما هالفبرد به معنای ارائه ی یک وعده غذای رایگان به همراه صبحانه توسط هتل خواهد بود.

 B.B و O.R

O.R یا Only Room به این معناست که هزینه ی پرداختی توسط شما تنها برای اقامت در هتل خواهد بود و هیچ کدام از وعده های غذایی به صورت رایگان در اختیار شما قرار نخواهد گرفت اما اصطلاح B.B یا Bed & Breakfast به معنای رزرو اتاق به همراه صبحانه خواهد بود.

بوفه

کلمه ی بوفه به معنای سرویس هتل می باشد که معمولا به صورت سلف سرویس انجام می شود.

روم سرویس

روم سرویس یکی از خدمات مهمی است که توسط هتل به مسافرین ارائه داده می شود روم سرویس به این معناست که اگر شما در هر ساعتی از شبانه روز احساس گرسنگی کنید می توانید با مسئول مربوطه تماس گرفته و میان وعده ای سفارش دهید این خدمت در هتل ها برای افرادی که با کودک خود سفر می کنند بسیار مناسب می باشد.

خدمات خانه داری

تمیز بودن هتل ها یکی از مهم ترین نکات برای اقامتی دلنشین و جذب مسافران می باشد این خدمت در بیشتر هتل های جزیره ی کیش به مسافرین ارائه می شود خدمات خانه داری در بعضی از هتل ها به صورت روزانه و در برخی دیگر در زمان های مشخصی انجام خواهد شد، کارهایی از قبیل تمیز کردن سرویس بهداشتی، حمام، مرتب کردن اتاق و ... خدمات خانه داری محسوب می شود.

مینی بار

مینی بار یخچال کوچکی می باشد که داخل اتاق شما قرار گرفته است این یخچال توسط هتل شارژ خواهد شد در برخی از هتل ها مینی بار به صورت رایگان به مسافرین تور کیش ارائه می شود ولی در برخی دیگر از هتل ها در زمان چک اوت هزینه ی آن از مسافر دریافت خواهد شد.

لاندری

لاندری یکی از خدماتی است که توسط برخی از هتل ها به مسافران ارائه می شود لاندری به معنای جمع آوری لباس های مسافرین و شست و شو و اتوکشی آن ها خواهد بود.

خدمات نگه داری از کودکان

برخی از هتل ها با فراهم کردن خدمات نگاه داری از کودکان این امکان را برای خانواده هایی که با کودکشان سفر می کنند فراهم کرده است که دیگر نگران کودک خود نباشند و با خیالی آسوده از سفر خود لذت ببرند، خانواده ها می توانند به راحتی از جاذبه های گردشگری که مناسب کودکان نیست لذت برده و به گشت و گذار در مراکز خرید بپردازند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما