ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از تیوپ سواری مدرن تا چتر پاراسل در جزیره کیش

 

از تیوپ سواری مدرن تا چتر پاراسل در جزیره کیش

تفریحات مهیج و آبی متعدد جزیره کیش سبب گشته تا این جزیره به یکی از نقاط توریستی در ایران مطرح شود. یکی از تفریحاتی که در بین گردشگران پرطرفدار است می توان به پارک کیبل اسکی کیش اشاره کرد که به عنوان بزرگ‌ترین کیبل اسکی در جهان شناخته می شود.

کیبل اسکی کیش دارای 861 متر طول است که برای تمام رده‌های سنی مناسب می باشد. گردشگران این فرصت را خواهند داشت تا از تجربه هیجان انگیز اسکی بر روی آب در جزیره کیش لذت ببرند. برخی از امکاناتی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده می توان از جمله به رستوران بزرگ، کافی‌شاپ، آلاچیق‌های متعدد، اسکله بزرگ تفریحی، محل شنای آقایان و پارکینگ اشاره نمود.

پاراسل نیز از دیگر تفریحات جزیره کیش به شمار می رود که مورد توجه گردشگران تور کیش بسیاری واقع شده است. گردشگران سوار بر چتر پاراسل می شوند و به وسیله یک قایق تندرو به سرعت می‌کشند تا اوج بگیرید.

تصور کنید که با دوستانتان خود بر روی یک تیوپ‌ سوار شدید و قایقی با سرعت شما را می‌کشد. قطعا هیجانی فوق العاده ای را در تیوپ‌سواری با سرعت تجربه خواهید کرد که گردشگران تورهای کیش بسیاری بارها بارها تجربه کرده اند. پس توصیه می شود این دو مجموعه تفریحی را در جزیره زیبای کیش از دست ندهید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما