ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارزان به جزیره کیش سفر کنیم

 

ارزان به جزیره کیش سفر کنیم

جزیره زیبای کیش از بهترین نقاط گردشگری ایران و حتی آسیا به شمار می رود که گردشگران تور کیش بسیاری برای سفر به این جزیره برنامه ریزی می کنند.

قطعا سفر به جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری ایران هزینه‌هایی در پی خواهد داشت که بهتر است قبل از سفر تصمیماتی گرفته شود تا با مدیریت کردن هزینه‌های خود بتوانید با پرداخت هزینه های کمتری لحظات خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنید.

در سفر به کیش سه بخش اصلی در رابطه با هزینه‌ها وجود دارد که از  جمله می توان به هتل، غذا، حمل و نقل اشاره کرد.

در ادامه در ارتباط با کاهش هزینه های سفر به کیش می پردازیم.

هتل‌ های کیش

در کیش هتل‌ های متنوعی وجود دارد. اجاره سوئیت نیز یکی از گزینه های اقامتی در کیش به شمار می رود. استفاده از تورهای کیش یکی از راه های کاهش هزینه هاست. به علت اینکه این تورها قبلا برنامه‌ریزی شده‌ و کارگزاران تور از مدیران هتل‌ها تخفیف‌هایی را دریافت می‌کنند و با قیمت ارزانی به گردشگران ارائه می دهند. حتی ممکن است یک تور لحظه آخری کیش سه روزه معادل یک شب اقامت در هتلی مشابه به صورت انفرادی‌ باشد که قطعا هزینه ی کمتری برای شما برآورد خواهد شد.

رستوران های کیش

رستوران، فست فود و کافی‌شاپ متنوع و بسیاری در جزیره کیش وجود دارد. قیمت غذای رستوران های کیش نیز با سایر کشورها تفاوتی چندانی ندارد. رستوران‌های هتل گزینه مناسبی برای میل کردن وعده‌‌های غذایی است البته رستوران های هتل منوی محدودتری را به نسبت رستوران‌های خارج از هتل ارائه می دهند. اگر سوئیت و یا هتل آپارتمان اجاره کنید آشپزی کردن یکی از راه های کاهش هزینه ها به شمار می رود.

پروازهای کیش

از شهرهای مختلف ایران به مقصد کیش پرواز با قیمت‌های متفاوتی وجود دارد. با انتخاب زمان مناسب سفر به کیش تا حدی می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید. در فصول خاصی که جزیره کیش شلوغ می شود طبعا هزینه ها بیشتر است و پرواز به مقصد کیش گران‌تر خواهد بود.

حمل و نقل در جزیره کیش

تاکسی‌های تلفنی، تاکسی‌های خطی، مینی بوس و اجاره اتومبیل‌ بدون راننده از جمله وسایل حمل و نقلی هستند که در سطح جزیره کیش وجود دارند. اجاره ماشین در کیش هزینه ی بسیاری را برای شما در پی خواهد داشت پس مورد آخر را فراموش کنید.

مینی‌بوس‌ها بهترین گزینه جهت سفری مقرون به صرفه است که در تمام نقاط جزیره کیش یافت می‌شوند و کرایه مینی‌بوس‌ها نیز ثابت و مناسب هستند.

هزینه‌های شناور بسیاری در کیش و تور کیش وجود دارد که در صورت مدیریت آن ها، سفری ارزان و خوبی خواهید داشت. موارد ذکر شده هزینه‌های ثابتی هستند که بیشتر گردشگران در سفر خود نیاز به دانستن آن ها داشتند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما