ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارتقاء کیفیت خدمات گردشگری در جزیره کیش

 

ارتقاء کیفیت خدمات گردشگری در جزیره کیش

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش خبر از ارتقاء هرچه بیشتر خدمات گردشگری به مسافران و میهمانان تور کیش در این جزیره دادند.

با هدف رضایت گردشگران و تبدیل کیش به پایلوت گردشگری کشور از اوایل مهر گذشته این طرح اجرا شده است. به دنبال این سیاست سمینارها و دوره های آموزشی بصورت مستمر و به همت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد.

همچنین تاکنون دوره آموزش مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات و 5 سمینار در ارتباط با ویژگی های مدیر حرفه ای رستوران و وظایف آن برای کارکنان، بهره برداران، مدیران رستوران ها و مراکز پذیرایی کیش برگزار گردیده است.

در این دوره های آموزشی مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات حدود 588 نفر از کارکنان مراکز پذیرایی و در سمینارهای ویژگی های مدیر حرفه ای رستوران بهره بردار و مدیر مرکز پذیرایی آموزش دیده اند.

نحوه برگزاری، تخصص و نحوه آموزش مدرسین دوره ها و محتوای ارائه شده از نقاط قوت این دوره ها بود که مورد رضایت حاضران واقع شده است.

آموزش دیگر جوامع گردشگری کیش در دستور کار معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است که پس از اتمام آموزش ها به تمامی فعالان در مراکز پذیرایی کیش برگزار می شود.

بررسی میزان اثرگذاری این دوره ها در ارتقاء سطح خدمات دهی نیز از سوی متخصصان و کارشناسان گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در دستور کار گرفته است و پس از اتمام دوره ها این اطلاعات همراه با تحلیل شاخص ها ارائه می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما