ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آمادگی شناور‌های کشتیرانی والفجر برای سفر‌های نوروزی

 

آمادگی شناور‌های کشتیرانی والفجر برای سفر‌های نوروزی

کاپیتان سجده بیان کرد: برای ایام نوروز شناور‌های مسافری کشتیرانی والفجر از آمادگی کامل برخوردار می باشند.

کاپیتان مجید سجده، مدیرعامل کشتیرانی والفجر اشاره کرد: کشتیرانی والفجر حدود 30 سال است که فعالیت دارد و در این سال ها حدود 10 میلیون مسافر را به مقاصد خود به صورت دریایی رسانده است. وی در ادامه افزود: شناور‌های این شرکت در تور نوروز 98 آماده ارائه خدمات خود به گردشگران می باشند.

پیش بینی می شود گردشگران بسیاری سواحل و جزایر جنوب کشور را برای ایام نوروزی خود انتخاب کنند و تور كيش نوروز ۹۸ را در جزیره کیش سپری کنند. و شاید این ارقام از سال 97 نیز بیشتر باشد. به دلیل افزایش نرخ ارز سفر‌های خارجی کاهش پیدا کرده است و بیشتر گردشگران سفرهای داخلی را ترجیح می دهند. طبق پیش بینی‌های هواشناسی سازمان هواشناسی کشور ایام نوروز 98 در شمال کشور جوی نسبتا سرد و متغیری پایدار خواهد بود. از این رو انتظار می رود شاهد افزایش مسافران نوروزی در جنوب کشور باشیم.

کاپیتان سجده افزود: برای ارائه هر چه بهتر خدمات برنامه ریزی گسترده‌ای از سوی کشتیرانی والفجر انجام گرفته تا شناور‌های مسافری در تمام بنادر مهم جنوب کشور حضور داشته باشند و نیاز‌های مسافری را پوشش دهند.

برخی از اقدامات کشتیرانی والفجر برای سهولت سفر‌های دریایی در ایام نوروز، افزایش سرویس‌ها در مسیر‌های خارجی است. وی در این خصوص گفت: تردد در مسیر بندرعباس- شارجه را از دو بار در هفته به سه بار تردد افزایش داده ایم که رفت آن از بندر عباس در روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه صورت می پذیرد و مسیر برگشت نیز از شارجه در روز‌های یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه برقرار خواهد بود.

کاپیتان سجده بیان کرد: انتظار داریم با توجه به قیمت ارزان بلیت‌های والفجر نسبت به سایر شرکت‌های مسافری فعال در این خط، استقبال خوبی از این سرویس‌ها شود.

وی در اتباط با سایر مسیر‌های خارجی کشتیرانی والفجر بیان داشت. این شرکت با 100 آژانس مسافرتی طرف قرارداد دارد. مسیر بندر لنگه به مقصد دبی هم به صورت رفت در روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و برگشت در روز‌های یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه برقرار خواهد بود.

مدیرعامل کشتیرانی والفجر در ارتباط با مسیر خرمشهر-کویت نیز افزود: این مسیر به دلیل محدودیت‌های ویزا که دارد یک مرتبه در آغاز تعطیلات نوروز و یک مرتبه در پایان تعطیلات انجام خواهد گرفت. همچنین این ظرفیت را داریم تا در صورت نیاز به فوق العاده، در میانه این ایام نیز این مسیر فعال باشد.

مدیرعامل کشتیرانی والفجر در خصوص سرویس‌های داخلی کشتیرانی والفجر افزود: در حال انجام هماهنگی و پیگیری های لازم جهت انجام سفر‌های گردشگری در روز‌های جمعه در بندر عباس هستیم. همچنین شناور دیگری را در مسیر بندر لنگه- کیش خواهیم داشت.

یکی از راه های سفر به جزیره کیش استفاده از کشتی های مسافربری می باشد که این خدمات در نوروز 98 نیز به بهترین نحو در حال هماهنگی و پیگیری می باشد. جزیره کیش سالانه میزبان گردشگران بسیاری به ویژه در ایام تعطیل است. پیش بینی می شود تور کیش تعطیلات فروردین 98 نیز با استقبال گردشگران رو به رو باشد. 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما