ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیفی سازی آموزش منجر به تثبیت و ماندگاری فعالان اقتصادی در کیش می شود

 

کیفی سازی آموزش منجر به تثبیت و ماندگاری فعالان اقتصادی در کیش می شود

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: ارتقا کیفیت آموزش علمی در همه سطوح سبب ماندگاری فعالان اقتصادی در این جزیره خواهد شد.

به نقل از ایرنا، محمد ابراهیم انصاری لاری برابر با روز پنجشنبه در جمع هیات امنای دانشگاه شریف در کیش تاکید کرد: بدون تردید بازخورد رشد و توسعه زیر ساختها و توجه به آموزش دانش آموزان و دانشجویان در مراکز آموزشی جزیره کیش، انگیزه و رغبت فعالان اقتصادی به حضور مستمر و مستقر در این جزیره را دوچندان می کند.
وی اظهار کرد: در حوزه خدمات آموزش و پرورش هم از منظر سخت افزاری و زیر ساختها و هم ارائه خدمات کیفی آموزشی به دانش آموزان نیازمند توجه ویژه و بیشتری در جزیره کیش هستیم.

وی طرح پیشنهاد ایجاد مدرسه بین المللی توسط دانشگاه شریف را مثبت ارزیابی کرد و از مسئولان این دانشگاه خواست ضمن بررسی بیشتر و امکان توجیهی ایجاد این قبیل مدارس، در حوزه ارائه خدمات آموزشی در جزیره کیش توجه ویژه ای داشته باشند.

همچنین انصاری لاری با مثبت ارزیابی کردن طرح پیشنهادی دانشگاه شریف مبنی بر ایجاد شعبه دانشگاه سازمان ملل (un) در کیش تصریح کرد: ایجاد این مرکز علمی می تواند به تربیت علمی نسل جوان و خلاق ایران اسلامی در حوزه علوم بین المللی تربیت کند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل کیش نیز در این نشست اظهار کرد: تا به امروز دو هزار نفر در قالب نه دوره آموزشی در این واحد دانشگاهی فارغ التحصل شده اند. علی سلک غفاری اضافه نمود: هم اکنون شش مقطع کارشناسی، بیست و پنح مقطع ارشد و هفت مقطع دکترا در این واحد علمی در رشته های مکانیک، عمران، صنایع، مواد و هوا فضا به دانشجویان خدمات آموزشی ارائه می کنند.

وی اظهار کرد: پردیس کیش مجهز به یکی از آزمایشگاههای مجهز فیزیک است. وی ماموریت اصلی پردیس کیش را ارتقا فعالیت های علمی دانشگاه صنعتی شریف در عرصه منطقه ای و بین المللی با جذب دانشجویان خارجی عنوان کرد و گفت: هم اکنون سه نفر دانشجوی بحرینی، پاکستانی و اماراتی در پردیس کیش تحصیل می کنند.
غفاری ایجاد شعبه دانشگاه سازمان ملل (UN) جزیره کیش را بستری برای حضور آموزشی در عرصه بین المللی دانست و اظهار داشت: کشورهای منطقه علاقمند به گذراندن آموزش علمی در ایران هستند.

به نقل از ایرنا در این نشست هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف پیرامون ارتقا کیفی و آموزشی و توسعه زیر ساخت های این دانشگاه هجده طرح پیشنهادی را تصویب و بررسی کردند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما