ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش میزبان نشست سازمان نظام مهندسی کشور

 نشست هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بر اساس  قانون نظام مهندسی ساختمان با شرکت  رئیس مجلس شورای اسلامی  و وزیر راه و شهرسازی و رئیس و نمایندگان کمیسیون عمران مجلس از شنبه همبن هفته در کیش برپا خواهد شد .

شانزدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با هدف مشخص کردن  برنامه های آتی   وانتخابات شورای مرکزی این سازمان، از شنبه 15 تیرماه طی 3 روز برپا میشود و در این نشست بیش از ششصد نفر از مهندسین و مدیران شرکت خواهند نمود .این نشست همه ساله و هر سال در یکی از شهرهای کشور بر پا میشود . سازمان نظام مهندسی کشور از مهمترین ارکان تصمیم سازی در زمینه صنعت ساختمان در کشور است .

ارائه گزارش سالیانه شورای مرکزی، تصویب ترازنامه ها، بررسی و تصویب خط مشی های سازمان و ارائه گزارش عملکرد استان ها و در نهایت اتخاذ تصمیم و ارائه راهکارهای مناسب در جهت جبران کاستی ها و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت سازمان اعتلای صنعت ساختمان از برنامه های اجلاس شانزدهم خواهد بود .

 جزیره کیش به واسطه داشتن هتل های استاندارد و زیر ساخت های گردشگری و همچنین داشتن پروازهای متعدد همواره گزینه مناسبی برای برپایی چنین نشست های بوده . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما